Start
Wygrana orlików w Babicach
poniedziałek, 13 kwietnia 2015 21:23

Drużyna orlików


Orliki „Ciężkowianki” po tegorocznych sukcesach byli faworytami rozegranego w minioną sobotę 11 kwietnia ligowego turnieju na orliku w Babicach. Podopieczni Tomasza Majki stanęli na wysokości zadania i zwyciężyli zdecydowanie w trzech rozegranych w tym dniu meczach.

W pierwszym spotkaniu rywale z Żarek postawili im wysoko postawioną poprzeczkę, gdyż do przerwy utrzymywał się niespodziewanie rezultat remisowy 1-1. W drugiej odsłonie górę wzięło jednak większe doświadczenie ciężkowickiego teamu, który zdobył kolejno 5 bramek, nie tracąc żadnej i w efekcie zwyciężył 6-1. Kolejne spotkania to gra do jednej bramki, a ciężkowicki szkoleniowiec dał pograć wszystkim graczom, których zabrał na zawody. Efektowne wygrane 13-2 z „Promykiem” Bolęcin oraz 11-2 z „Zagórzanką” Zagórze mówią same za siebie. Kolejny sukces orlików świadczy o sporych możliwościach tej drużyny oraz coraz lepszej pracy ciężkowickiego klubu, który stawia na młodzież. Za tydzień w turnieju w Szreniawie k/Wolbromia wystąpi najmłodsza drużyna ciężkowickiego klubu żaki. Udział w turniejach jest dofinansowany z budżetu miasta Jaworzna w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu rozwoju sportu pn. „Śladami Lewandowskiego”.
Wyniki:

  • „Ciężkowianka” – „Zryw” Żarki 6-1 (bramki Cieśla-2, Kominiak, Pawełek, Kucharski oraz samobójcza
  • „Ciężkowianka”- „Promyk” Bolęcin 13-2 ( bramki Cieśla, Kominiak, Gulak, Pawełek i Kucharski po 2 oraz Chmiel, Zięcina i Dulian po 1)
  • „Ciężkowianka”- „Zagórzanka” Zagórze 11-2 ( strzelcy bramek Kucharski-5, Gulak-3, Kominiak-2 i Pawełek-1)

Skład zwycięskiej drużyny LKS „Ciężkowianka” Jaworzno: Glimos, Wirski - Gulak, Wójcik, Kucharski, Kominiak, Cieśla, Chmiel, Zięcina, Kisała, Pawełeki Dulian (iw)