Start
Wygrana orlików w Trzebini
poniedziałek, 18 maja 2015 13:05

Orliki w Trzebini
„Ciężkowianka” wiceliderem!

Kolejne wygrane zapisała na swoim koncie drużyna orlików LKS „Ciężkowianka”. W rozegranych w minioną niedzielę 16 maja podczas turnieju w Trzebini turnieju grupy mistrzowskiej w tej kategorii wiekowej podopieczni trenera Tomasza Majki zmierzyli się z MKS Trzebinia oraz „Triumfem” Alwernia.

Spotkanie z gospodarzami było niezwykle wyrównane i wynik był sprawą otwartą do końcowych sekund. Ostatecznie po trzech celnych trafieniach Kucharskiego oraz jednym Kominiaka z rywalizacji zwycięsko wyszedł ciężkowicki team wygrywając 4-3. W kolejnym meczu „Ciężkowianka” zmierzyła się z Alwernią. Po interesującym spotkaniu ponownie górą byli ciężkowiccy piłkarze wygrywając 7-4. Łupem bramkowym podzielili się Kucharski - 4 oraz Cieśla, Gulak i Kominiak po 1 bramce. Niedzielne wygrane sprawiły, iż „Ciężkowianka” awansowała na pozycję wicelidera w swojej kategorii wiekowej. Sukces orlików świadczy o sporych możliwościach tej drużyny oraz coraz lepszej pracy ciężkowickiego klubu, który stawia na młodzież. Udział w rozgrywkach i turniejach jest dofinansowany z budżetu miasta Jaworzna w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu rozwoju sportu pn. „Śladami Lewandowskiego”.
Wyniki:
„Ciężkowianka” – MKS Trzebinia Siersza 4-3 (bramki Kucharski- 3 oraz Kominiak -1)
„Ciężkowianka”- „Triumf” Alwernia 7-4( bramki Kucharski-4 oraz Cieśla, Kominiak, Gulak po 1)

Skład zwycięskiej drużyny LKS „Ciężkowianka” Jaworzno: Glimos, Wirski - Proksa, Szalek, Gulak, Wójcik, Kucharski, Kominiak, Cieśla, Chmiel, Pawełeki