Start
Orliki i Żaki "Ciężkowianki"
poniedziałek, 04 kwietnia 2016 21:26

Żaki

Ze zmiennym szczęściem

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały w miniony weekend najmłodsze drużyny LKS ”Ciężkowianka”. Jako pierwsi rozgrywki ligowe wznowili orliki, którzy w sobotę 2 kwietnia wznowlil rozgrywki ligowe. Przeciwnikami podopiecznych Tomasza Majki były na orliku w Pieczyskach chrzanowskie teamy.

O ile w pierwszym meczu ciężkowiczanie nie sprostali liderowi MKS Fablok Chrzanów ulegając wysoko 1-12, to w drugim spotkaniu nastąpiła metamorfoza i pewna wygrana z UKS Chrzanów 5-2. Dzień później do rywalizacji przystąpiła reaktywowana na wiosnędrużyna żaków dla której był to pierwszy występ w spotkaniach o stawkę. O ile w pierwszym meczu „Ciężkowianka” mimo ambitnej postawy (do przerwy remisowała 2-2 z AP 2012 Jaworzno) zapłaciła frycowe ulegając w ostatecznym rozrachunku 2-8, to już w kolejnym spotkaniu z UKS Górnik Libiąż młodzi zawodnicy „Ciężkowianki" urządzili sobie prawdziwy festiwal strzelecki wygrywając wysoko z libiąską drużyną 9-1. (iw)

Wyniki:

Orliki

Ciężkowianka Jaworzno - MKS Fablok Chrzanów 1:12
Bramka: Kominiak

Ciężkowianka Jaworzno - UKS Fablok Chrzanów  5:2
Bramki: Kominiak - 2, Trzaska Franek - 2, Zięcina

Skład: Patyk, Paluch - Kominiak, Cieśla, Szalek, Zięcina, Trzaska, Machejek, Jendyk, Chrzanowski, Chochorowski, Dulian

ŻAKI

Ciężkowianka Jaworzno - Akademia 2012 Jaworzno 2:8
Bramki: Galas, Olej

Ciężkowianka Jaworzno - Górnik II Libiąż 9:1
Bramki: Olej - 6, Ciołczyk, Ptak, Pstraś

Skład: Strzelec - Galas, Mikuła, Ciołczyk, Ptak ,Olej, Pstraś, Wąsowicz, Dziubek, Migas

Niebawem ligowe zmagania rozpoczną pozostałe drużyny młodzieżowe. W piątek 15 kwietnia o 16.30 na własnym stadionie młodzicy podejmować będą UKS Dulowa, zaś w środę 20 kwietnia w Jeleniu dojdzie do spotkania derbowego w którym juniorzy „Ciężkowianki” zmierzą się z „Victorią” 1918 Jaworzno.

Udział w turniejach był dofinansowany z budżetu miasta Jaworzna