Start
Młodziki


Młoda Ciężkowianka w Krakowie

Młoda Ciężkowianka w KrakowieWe wtorek 27 czerwca po godzinie 18.00 piętrowy autokar wypełniony zawodnikami drużyn młodzieżowych LKS „Ciężkowianka” wyjechał z Ciężkowic  do Krakowa. A okazja nie była byle jaka. O 21.00 na kameralnym wypełnionym po brzegi 15 tysięcznym stadionie „Cracovii” rozpoczął się drugi półfinał Młodzieżowych Mistrzostw Europy U-21. Młodzi jaworznianie zobaczyli prawdziwą ucztę w wykonaniu  młodzieżowych reprezentacji Hiszpanii i Włoch rywalizujących o awans do „wielkiego finału”. Nazywanie tego spotkania futbolem młodzieżowym byłoby zarówno dla Hiszpanów, jak i Włochów nieco obraźliwe. Tym bardziej, że takich zawodników jak Saul Niguez, Asensio, Ceballos czy Donnarumma nie ogląda się na co dzień. Również sympatie młodych zawodników „Ciężkowianki” były podzielone. Podopieczni trenera Tomasza Majki z drużyn trampkarzy i młodzików gromko wspierali Italię, zaś szkoleni przez Szymona Pieczkę orliki i żaki kibicowali Hiszpanii.

Więcej…
 
Młoda „Ciężkowianka” na obozie
niedziela, 09 lipca 2017 19:45

młodzi na obozie CięzkowiankiOd 30 czerwca do 5 lipca 2017 roku 20 zawodników drużyn młodzieżowych (trampkarze oraz młodziki) LKS „Ciężkowianki” Jaworzno przebywało na obozie sportowym w Cycowie zorganizowanym na obiektach Marynki oraz klubu sportowego „Błękitni” Cyców. Pod Cycowem w trakcie bitwy warszawskiej w dniach 15-16 sierpnia 1920 roku zwycięską bitwę z bolszewikami stoczyła IV Brygada Kawalerii dowodzona przez majora Cypriana Bystrama. Podczas niemal tygodniowego pobytu ciężkowicka młodzież miała do dyspozycji pełnowymiarowe boisko piłkarskie, boisko orlik oraz bieżnię sportową.

Podczas obozu młodzi sportowcy szlifowali formę pod opieką szkoleniową trenera Tomasza Majki, któremu pomagali Andrzej Majka oraz Grzegorz Kucharski. Treningi odbywały się trzy razy dziennie. Młodzież miała okazję zobaczyć również okoliczne atrakcje, uczestniczyła we wspinaczkach po parku linowym oraz zwiedzaniu stadionu Górnika Łęczna na którym udało się nam porozmawiać z Franciszkiem Smudą i wykonać z byłym trenerem kadry narodowej pamiątkowe zdjęcie.

Więcej…
 
Młodziki „Ciężkowianki” na podium
niedziela, 18 czerwca 2017 22:12

młodzicy CiężkowiankiPodobnie jak w ubiegłym roku w Dankowicach odbył się Wojewódzki Finał Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2004 i młodsi „MAŁA Piłkarska Kadra Czeka” będący nieoficjalnymi Mistrzostwami Śląskiego Zrzeszenia LZS, który rozegrano na obiektach sportowych LKS „Pasjonat” Dankowice. Do wojewódzkiego finału zakwalifikowali się młodzicy LKS „Ciężkowianka”- którzy w rozgrywkach ligowych zostali zajmują aktualnie 3 miejsce w Podokręgu Chrzanów. Rywalizowało 12 drużyn podzielonych na cztery grupy 3 zespołowe.

Więcej…
 
Inauguracja rozgrywek 2017 - drużyna orlików Drukuj Email

Orliki - wiosna 2017W tę sobotę zainaugurowaliśmy sezon wiosenny w lidze orlików. Pierwszy mecz przegraliśmy 1:11 z liderem naszej ligi UKS Fablok Chrzanów I, co warte odnotowania bramkę dla naszej drużyny strzelił bramkarz Damian Paluch po uderzeniu z własnego pola karnego. Drugi mecz to zwycięstwo 7:1 z MKS Fablok Chrzanów łupem bramkowym podzielili się Machejek - 3, Trzaska - 2, Paciorek i nowy zawodnik naszej drużyny Dawid Feluś. (iw)

Skład: Patyk, Paluch - Machejek, Jendyk, Mikuła, Chrzanowski, Trzaska, Feluś, Paciorek, Kłębek

Wyniki i tabele na stronie PPN Chrzanów (http://www.ppnchrzanow.pl/orlik.html)

 
Młodzież "Ciężkowianki" w akcji
niedziela, 26 lutego 2017 18:45

młodzież Cięzkowianki „Ciężkowianka” druga w Knurowie

Drużyny młodzieżowe LKS „Ciężkowianka” nie zwalniają tempa. W minioną sobotę 25 lutego młodzicy „Ciężkowianki”, którzy po rundzie jesiennej są liderami w swojej grupie rozgrywkowej Chrzanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej  wzięli udział w prestiżowym  Halowym Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym przez Akademię Piłki Nożnej w Knurowie.  Na starcie stanęło 7 drużyn, które rywalizowały systemem każdy z każdymi. Trzy wygrane, dwa remisy oraz jedna porażka z późniejszym triumfatorem „Victorią” Częstochowa sprawiły, iż podopieczni Tomasza Majki ostatecznie uplasowali się na wysokim drugim miejscu w tym prestiżowym turnieju.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 11