Start
Młodziki


Młodziki „Ciężkowianki” na podium
niedziela, 18 czerwca 2017 22:12

młodzicy CiężkowiankiPodobnie jak w ubiegłym roku w Dankowicach odbył się Wojewódzki Finał Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2004 i młodsi „MAŁA Piłkarska Kadra Czeka” będący nieoficjalnymi Mistrzostwami Śląskiego Zrzeszenia LZS, który rozegrano na obiektach sportowych LKS „Pasjonat” Dankowice. Do wojewódzkiego finału zakwalifikowali się młodzicy LKS „Ciężkowianka”- którzy w rozgrywkach ligowych zostali zajmują aktualnie 3 miejsce w Podokręgu Chrzanów. Rywalizowało 12 drużyn podzielonych na cztery grupy 3 zespołowe.

Więcej…
 
Inauguracja rozgrywek 2017 - drużyna orlików Drukuj Email

Orliki - wiosna 2017W tę sobotę zainaugurowaliśmy sezon wiosenny w lidze orlików. Pierwszy mecz przegraliśmy 1:11 z liderem naszej ligi UKS Fablok Chrzanów I, co warte odnotowania bramkę dla naszej drużyny strzelił bramkarz Damian Paluch po uderzeniu z własnego pola karnego. Drugi mecz to zwycięstwo 7:1 z MKS Fablok Chrzanów łupem bramkowym podzielili się Machejek - 3, Trzaska - 2, Paciorek i nowy zawodnik naszej drużyny Dawid Feluś. (iw)

Skład: Patyk, Paluch - Machejek, Jendyk, Mikuła, Chrzanowski, Trzaska, Feluś, Paciorek, Kłębek

Wyniki i tabele na stronie PPN Chrzanów (http://www.ppnchrzanow.pl/orlik.html)

 
Młodzież "Ciężkowianki" w akcji
niedziela, 26 lutego 2017 18:45

młodzież Cięzkowianki „Ciężkowianka” druga w Knurowie

Drużyny młodzieżowe LKS „Ciężkowianka” nie zwalniają tempa. W minioną sobotę 25 lutego młodzicy „Ciężkowianki”, którzy po rundzie jesiennej są liderami w swojej grupie rozgrywkowej Chrzanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej  wzięli udział w prestiżowym  Halowym Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym przez Akademię Piłki Nożnej w Knurowie.  Na starcie stanęło 7 drużyn, które rywalizowały systemem każdy z każdymi. Trzy wygrane, dwa remisy oraz jedna porażka z późniejszym triumfatorem „Victorią” Częstochowa sprawiły, iż podopieczni Tomasza Majki ostatecznie uplasowali się na wysokim drugim miejscu w tym prestiżowym turnieju.

Więcej…
 
Młodzicy Cięzkowianki w lutym 2017

Halowy Turniej Młodzików (luty 2017)„Ciężkowianka” wicemistrzem w Olkuszu

Trwa dobra passa drużyn młodzieżowych LKS „Ciężkowianka”. Po ubiegłotygodniowym Halowym wicemistrzostwie Podokręgu Olkusz juniorów, tym razem wyczyn starszych kolegów skopiowali młodzicy. W minioną niedzielę 12 lutego podopieczni trenera Tomasza Majki wzięli udział w Halowych Mistrzostwach Podokręgu Olkusz, które rozegrano w olkuskiej Hali Widowiskowo Sportowej. Na starcie stanęło 10 drużyn, które podzielono na 2 grupy. Ciężkowiccy piłkarze wystąpili w grupie B.  W pierwszym spotkaniu o wygranej z Akademią Piłkarską Przebój Wolbrom zadecydował „złoty gol” Michała Kucharskiego uzyskany na 10 sekund przed końcem meczu. W kolejnych meczach młodzież „Ciężkowianki” pokonała OSPEL Wierbka 2:0 (obie bramki strzelił Michał Kucharski), oraz „Centurię” Chechło 1:0 ( gola po ładnej akcji zespołowej zdobył Mateusz Proksa) oraz uległa Olkuszowi 0-1, co zapewniło jej awans do półfinału. Wobec remisu w decydującym o awansie do „dużego finału” spotkaniu półfinałowym zaszła konieczność egzekwowania rzutów karnych. Lepsi po celnych trafieniach Proksy, Kucharskiego i Pawełka okazali się zawodnicy „Ciężkowianki” wygrywając  3:2. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż w bardzo dobrym stylu trzy karne przeciwników obronił strzegący ciężkowickiej bramki Michał Glimos.  Niestety w finale jaworznicki team uległ 0:1  WAP MP Wolbrom. (iw)

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany strzelec 4 bramek Michał Kucharski (LKS „Ciężkowianka” Jaworzno). (iw)

Więcej…
 
Turniej Halowy Orlików
turniej halowy orlikow luty 2017W niedzielę 5 lutego 2017 roku LKS Ciężkowianka Jaworzno zorganizował na hali sportowej na Osiedlu Stałym  towarzyski mini-turniej piłki nożnej drużyn orlików ( z rocznika 2006). Udział wzięły gospodarz LKS Ciężkowianka Jaworzno, JSP Szczakowianka Jaworzno, MCKIS Jaworzno, Akademia 2012 Jaworzno.
W tym dniu na dalszy plan zeszły wyniki, najważniejsza była rywalizacja w duchu fair play. Każda z drużyn grała ze sobą dwa 15 minutowe mecze, w każdym spotkaniu pomimo braku tabeli końcowej walka była ostra, ponieważ każde dziecko chciało się pokazać z jak najlepszej strony. Po turnieju wszyscy trenerzy byli bardzo zadowoleni z poziomu turnieju. W każdym teamie został wyróżniony najlepszy zawodnik - LKS Ciężkowianka - Jan Machejek, Szczakowianka - Kacper Żak, Akademia - Bruno Mazur, MCKIS- Piotr Kozioł. Nagrody wręczyli Tomasz Majka w imieniu LKS "Ciężkowianka" oraz Przewodniczący Komisji Sportu i Turystyki Rady Miejskiej w Jaworznie Nikodem Motyka.​ (iw)
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 10