Start
Młodziki


Znakomite otwarcie roku 2017
środa, 18 stycznia 2017 16:12

Młodzicy w 2017„Ciężkowianka” najlepsza w Regulicach

W niedzielę 15 stycznia młodzicy „Ciężkowianki”, którzy po rundzie jesiennej są liderami w swojej grupie rozgrywkowej Chrzanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej wzięli udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej rozegranym w Regulicach. Na starcie stanęło 6 drużyn, które rywalizowały systemem każdy z każdymi. Zgodnie z przewidywaniami „Ciężkowianka” jak na lidera przystało zwyciężyła w całym turnieju wygrywając 4 spotkania, przy jednym remisie.

Więcej…
 
Spotkanie wigilijne z młodzikami
niedziela, 18 grudnia 2016 20:55

Kolejne świętowanie w LKS „Ciężkowianka”

Młodzi CiężkowiankiMiniony rok był udany dla drużyny młodzików LKS „Ciężkowianka”. Do sukcesów zawodników szkolonych przez trenera Tomasza Majkę zaliczyć należy między innymi 3 miejsce w województwie śląskim wśród drużyn Zrzeszenia LZS w ramach Turnieju „Mała Piłkarska Kadra Czeka”, wicemistrzostwo Podokręgu Chrzanów, wygrane w I Memoriale Mirosława Ciołczyka oraz w VIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej Jaworzno’2016, mistrzostwo rundy jesiennej Podokręgu Chrzanów w swojej kategorii wiekowej oraz wiele innych turniejów piłkarskich w których przeważnie jaworznianie plasowali się na podium. Tradycyjnie już  przed świętami w siedzibie stowarzyszenia LKS „Ciężkowianka” odbyło się ewaluacyjne integracyjne spotkanie w klimacie świątecznym. W odświętnie udekorowanej  świetlicy w piątek 16 grudnia spotkała się klubowa społeczność. Obecni byli uczestnicy, trenerzy, członkowie zarządu stowarzyszenia, rodzice, a nawet babcie i dziadkowie. Wśród zaproszonych gości obecna była prezes PCK w Jaworznie Anna Grelowska na której bezinteresowną pomoc przy  przeprowadzaniu programów profilaktycznych i nie tylko może LKS liczyć od lat. Prezes LKS „Ciężkowianka” Janusz Ciołczyk wraz ze skarbnikiem Zbigniewem Lorkiem oraz trenerem Tomaszem Majką złożyli wszystkim zgromadzonym gościom życzenia radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów sportowych i życiowych w nadchodzącym Nowym Roku. Długą chwilę trwało zanim wszyscy obecni połamali się opłatkiem składając sobie życzenia w atmosferze świątecznej serdeczności.

Więcej…
 
Spotkanie wigilijne z orlikami ...
niedziela, 18 grudnia 2016 12:09

Rodzinne spotkanie świąteczne w LKS „Ciężkowianka”

W środę 14 grudnia podsumOrliki owała sezon drużyna orlików LKS „Ciężkowianka”.  W spotkaniu  udział wzięli uczestnicy i instruktorzy zajęć, członkowie zarządu stowarzyszenia, rodzice i wolontariusze . Gości przywitał prezes LKS „Ciężkowianka” Janusz Ciołczyk, zaś podsumowania sezonu dokonał trener Tomasz Majka. Długą chwilę trwało zanim wszyscy obecni połamali się opłatkiem składając sobie życzenia w atmosferze świątecznej serdeczności. Uczestnikom zajęć wręczono nagrody za osiągnięcia na niwie sportowej.

Więcej…
 

VIII Halowy Turniej Dzieci Jaworzno ’2016

najstarsza grupa turniejowaJak co roku na przełomie listopada i grudnia LKS „Ciężkowianka” wespół z Miejskim Centrum Kultury  i Sportu była organizatorem Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci, który odbył się w ramach projektu pn. „Piłka nożna wrogiem nałogów”. W niedzielę 27 listopada- po raz drugi w Hali Sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu  przy ulicy Inwalidów Wojennych 18 na Osiedlu Stałym- dziewczęta i chłopcy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych żaków (rocznik 2008), orlików (rocznik 2006) oraz młodzików (rocznik 2004). Zadanie zostało wsparte ze środków budżetowych samorządu województwa śląskiego, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Gminy Jaworzno. Ponadto przedsięwzięciu pomocy: udzielili poseł na Sejm RP Paweł Bańkowski, „Fornit” Sp. z o.o,, Zakład Ciastkarski Janina Banasik oraz radny Rady Miejskiej w Jaworznie Janusz Ciołczyk.

Na starcie turnieju, który stanowi dobrą propozycję alternatywnej formy spędzenia wolnego czasu, służąc promocji zdrowego, higienicznego trybu życia, stanęło 12 teamów z Jaworzna, Śląska i Małopolski.

Więcej…
 
„Ciężkowianka” druga w Trzebini

Młodzicy CiężkowiankiW sobotę 19 listopada młodzicy „Ciężkowianki”, którzy po rundzie jesiennej są liderami w swojej grupie rozgrywkowej Chrzanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej  wzięli udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej organizowanym przez Akademię 21 Trzebinia. Jaworznianom przyszło rywalizować w grupie B z drużynami z Libiąża,  Olkusza oraz gospodarzami. Na starcie stanęło 8 drużyn z terenu Śląska i Małopolski. W pierwszych meczu podopieczni Tomasza Majki po celnych trafieniach Kucharskiego i Proksy pokonali 2-0 „Górnika” Libiąż. W kolejnym spotkaniu hattrick Michała Kucharskiego zapewnił ciężkowickiemu teamowi okazałą wygraną z gospodarzami Akademią Piłkarską Trzebinia 3-0. O pierwszym miejscu w grupie zadecydował mecz ze „Słowikiem” Olkusz, który dzięki „złotemu golowi” Kominiaka również wygrali młodzi jaworzniccy piłkarze. W półfinałowym derbowym spotkaniu „Ciężkowianka” po bramce Kucharskiego okazała się lepsza od „Szczakowianki” wygrywając 1-0. W finale jaworznianie mimo ambitnej postawy ulegli 0-2 występującemu w małopolskiej klasie okręgowej młodzików chrzanowskiemu  ”Fablokowi”.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 10