Start
Młodziki


Młodzicy Cięzkowianki w lutym 2017

Halowy Turniej Młodzików (luty 2017)„Ciężkowianka” wicemistrzem w Olkuszu

Trwa dobra passa drużyn młodzieżowych LKS „Ciężkowianka”. Po ubiegłotygodniowym Halowym wicemistrzostwie Podokręgu Olkusz juniorów, tym razem wyczyn starszych kolegów skopiowali młodzicy. W minioną niedzielę 12 lutego podopieczni trenera Tomasza Majki wzięli udział w Halowych Mistrzostwach Podokręgu Olkusz, które rozegrano w olkuskiej Hali Widowiskowo Sportowej. Na starcie stanęło 10 drużyn, które podzielono na 2 grupy. Ciężkowiccy piłkarze wystąpili w grupie B.  W pierwszym spotkaniu o wygranej z Akademią Piłkarską Przebój Wolbrom zadecydował „złoty gol” Michała Kucharskiego uzyskany na 10 sekund przed końcem meczu. W kolejnych meczach młodzież „Ciężkowianki” pokonała OSPEL Wierbka 2:0 (obie bramki strzelił Michał Kucharski), oraz „Centurię” Chechło 1:0 ( gola po ładnej akcji zespołowej zdobył Mateusz Proksa) oraz uległa Olkuszowi 0-1, co zapewniło jej awans do półfinału. Wobec remisu w decydującym o awansie do „dużego finału” spotkaniu półfinałowym zaszła konieczność egzekwowania rzutów karnych. Lepsi po celnych trafieniach Proksy, Kucharskiego i Pawełka okazali się zawodnicy „Ciężkowianki” wygrywając  3:2. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż w bardzo dobrym stylu trzy karne przeciwników obronił strzegący ciężkowickiej bramki Michał Glimos.  Niestety w finale jaworznicki team uległ 0:1  WAP MP Wolbrom. (iw)

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany strzelec 4 bramek Michał Kucharski (LKS „Ciężkowianka” Jaworzno). (iw)

Więcej…
 
Turniej Halowy Orlików
turniej halowy orlikow luty 2017W niedzielę 5 lutego 2017 roku LKS Ciężkowianka Jaworzno zorganizował na hali sportowej na Osiedlu Stałym  towarzyski mini-turniej piłki nożnej drużyn orlików ( z rocznika 2006). Udział wzięły gospodarz LKS Ciężkowianka Jaworzno, JSP Szczakowianka Jaworzno, MCKIS Jaworzno, Akademia 2012 Jaworzno.
W tym dniu na dalszy plan zeszły wyniki, najważniejsza była rywalizacja w duchu fair play. Każda z drużyn grała ze sobą dwa 15 minutowe mecze, w każdym spotkaniu pomimo braku tabeli końcowej walka była ostra, ponieważ każde dziecko chciało się pokazać z jak najlepszej strony. Po turnieju wszyscy trenerzy byli bardzo zadowoleni z poziomu turnieju. W każdym teamie został wyróżniony najlepszy zawodnik - LKS Ciężkowianka - Jan Machejek, Szczakowianka - Kacper Żak, Akademia - Bruno Mazur, MCKIS- Piotr Kozioł. Nagrody wręczyli Tomasz Majka w imieniu LKS "Ciężkowianka" oraz Przewodniczący Komisji Sportu i Turystyki Rady Miejskiej w Jaworznie Nikodem Motyka.​ (iw)
Więcej…
 
Znakomite otwarcie roku 2017
środa, 18 stycznia 2017 16:12

Młodzicy w 2017„Ciężkowianka” najlepsza w Regulicach

W niedzielę 15 stycznia młodzicy „Ciężkowianki”, którzy po rundzie jesiennej są liderami w swojej grupie rozgrywkowej Chrzanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej wzięli udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej rozegranym w Regulicach. Na starcie stanęło 6 drużyn, które rywalizowały systemem każdy z każdymi. Zgodnie z przewidywaniami „Ciężkowianka” jak na lidera przystało zwyciężyła w całym turnieju wygrywając 4 spotkania, przy jednym remisie.

Więcej…
 
Spotkanie wigilijne z młodzikami
niedziela, 18 grudnia 2016 20:55

Kolejne świętowanie w LKS „Ciężkowianka”

Młodzi CiężkowiankiMiniony rok był udany dla drużyny młodzików LKS „Ciężkowianka”. Do sukcesów zawodników szkolonych przez trenera Tomasza Majkę zaliczyć należy między innymi 3 miejsce w województwie śląskim wśród drużyn Zrzeszenia LZS w ramach Turnieju „Mała Piłkarska Kadra Czeka”, wicemistrzostwo Podokręgu Chrzanów, wygrane w I Memoriale Mirosława Ciołczyka oraz w VIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej Jaworzno’2016, mistrzostwo rundy jesiennej Podokręgu Chrzanów w swojej kategorii wiekowej oraz wiele innych turniejów piłkarskich w których przeważnie jaworznianie plasowali się na podium. Tradycyjnie już  przed świętami w siedzibie stowarzyszenia LKS „Ciężkowianka” odbyło się ewaluacyjne integracyjne spotkanie w klimacie świątecznym. W odświętnie udekorowanej  świetlicy w piątek 16 grudnia spotkała się klubowa społeczność. Obecni byli uczestnicy, trenerzy, członkowie zarządu stowarzyszenia, rodzice, a nawet babcie i dziadkowie. Wśród zaproszonych gości obecna była prezes PCK w Jaworznie Anna Grelowska na której bezinteresowną pomoc przy  przeprowadzaniu programów profilaktycznych i nie tylko może LKS liczyć od lat. Prezes LKS „Ciężkowianka” Janusz Ciołczyk wraz ze skarbnikiem Zbigniewem Lorkiem oraz trenerem Tomaszem Majką złożyli wszystkim zgromadzonym gościom życzenia radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów sportowych i życiowych w nadchodzącym Nowym Roku. Długą chwilę trwało zanim wszyscy obecni połamali się opłatkiem składając sobie życzenia w atmosferze świątecznej serdeczności.

Więcej…
 
Spotkanie wigilijne z orlikami ...
niedziela, 18 grudnia 2016 12:09

Rodzinne spotkanie świąteczne w LKS „Ciężkowianka”

W środę 14 grudnia podsumOrliki owała sezon drużyna orlików LKS „Ciężkowianka”.  W spotkaniu  udział wzięli uczestnicy i instruktorzy zajęć, członkowie zarządu stowarzyszenia, rodzice i wolontariusze . Gości przywitał prezes LKS „Ciężkowianka” Janusz Ciołczyk, zaś podsumowania sezonu dokonał trener Tomasz Majka. Długą chwilę trwało zanim wszyscy obecni połamali się opłatkiem składając sobie życzenia w atmosferze świątecznej serdeczności. Uczestnikom zajęć wręczono nagrody za osiągnięcia na niwie sportowej.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 11