Start
Młodziki


Na obozie sportowym

Na obozie w Makowie Młodzież „Ciężkowianki” w Makowie Podhalańskim

W dniach od 1 do 7 lipca 2015 roku 20 zawodników drużyn młodzieżowych LKS „Ciężkowianki” Jaworzno przebywało na obozie sportowym w Makowie Podhalańskim zorganizowanym na obiektach MKS  „Halniak” w ramach letniego wypoczynku zgłoszonego do Śląskiego Kuratorium Oświaty w Katowicach.. Podczas tygodniowego pobytu w gościnnym hotelu Halniak ciężkowicka młodzież miała do dyspozycji  pełnowymiarowe boisko piłkarskie, boisko orlik oraz bieżnię sportową.  Wszystko to na wyciągnięcie ręki (najdalej do orlika niecałe 100 m).

Podczas obozu młodzi sportowcy szlifowali formę pod opieką szkoleniową trenera Tomasza Majki, któremu pomagali Andrzej Majka oraz  Grzegorz Kucharski. Treningi odbywały się trzy razy dziennie, ale młodzież miała okazję zobaczyć również okoliczne atrakcje, uczestniczyła we wspinaczkach górskich oraz relaksowała się nad rzeką.

W trakcie obozu zawodnicy Ciężkowianki rozegrali  trzy spotkania kontrolne, w których po zaciętej walce pokonali swych rywali z LKS Strzelec Budzów 6:6(rzuty karne 2:0), MKS Babia Góra Sucha Beskidzka 11:10 oraz Wilki Zawoja 9:8. Po ostatnim meczu zawodnicy obydwu drużyn wraz z  rodzicami młodych sportowców, którzy przyjechali w odwiedziny spotkali się przy grillu. Wszystkie mecze były dokumentowane i  analizowane na bieżąco po wieczornym posiłku. Poza typowo piłkarskimi zawodami  odbyły się  dwa turniej tenisa stołowego (w obu bezkonkurencyjny był Michał Kucharski) oraz dwa biegi na średnie dystanse (tu z kolei najlepszy okazał się Mateusz Proksa.

Więcej…
 
Wygrana orlików w Trzebini
poniedziałek, 18 maja 2015 13:05

Orliki w Trzebini
„Ciężkowianka” wiceliderem!

Kolejne wygrane zapisała na swoim koncie drużyna orlików LKS „Ciężkowianka”. W rozegranych w minioną niedzielę 16 maja podczas turnieju w Trzebini turnieju grupy mistrzowskiej w tej kategorii wiekowej podopieczni trenera Tomasza Majki zmierzyli się z MKS Trzebinia oraz „Triumfem” Alwernia.

Więcej…
 
Wygrana orlików w Babicach
poniedziałek, 13 kwietnia 2015 21:23

Drużyna orlików


Orliki „Ciężkowianki” po tegorocznych sukcesach byli faworytami rozegranego w minioną sobotę 11 kwietnia ligowego turnieju na orliku w Babicach. Podopieczni Tomasza Majki stanęli na wysokości zadania i zwyciężyli zdecydowanie w trzech rozegranych w tym dniu meczach.

Więcej…
 
„Ciężkowianka” triumfuje w Olkuszu

Orliki


Kolejny sukces zanotowała młodzież „Ciężkowianki”. W ubiegłą sobotę 28 marca na hali olkuskiego MOSiR-u przy ulicy Wiejskiej odbyły się Halowe Mistrzostwa Podokręgu Olkusz w kategorii orlików. Na starcie stanęło 12 drużyn, które rywalizowały w dwóch grupach eliminacyjnych.

Więcej…
 
Orliki "Ciężkowianki" w finale!
poniedziałek, 09 marca 2015 09:25

Ciężkowianka - herb

LKS "Ciężkowianka"

Orliki pod wodzą Tomasza Majki


Kolejny sukces w 2015 roku odniosła młodzież „Ciężkowianki”. Tydzień temu w ubiegłą niedzielę w finale Halowych Mistrzostw Podokręgu Olkusz w kategorii juniorów młodszych 3 miejsce zajęli podopieczni Andrzeja Majki. Najwidoczniej orliki prowadzone przez Tomasza Majkę pozazdrościły sukcesu swoim starszym kolegom i w rozegranym w minioną niedzielę na terenie Kompleksu Sportowego „Michał” w Siemianowicach Śląskich – Michałkowicach prestiżowym dla śląskich drużyn VIII Halowym Turnieju o puchar imienia Antoniego Gebury zajęli drugie miejsce.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 10