Start
Młodziki


Turniej Orlików

Drużyna CiężkowiankiPodczas ferii drużyna orlików LKS „Ciężkowianki” Jaworzno wyjechała na turniej do Czeladzi, gdzie wzięła udział w rozgrywkach z drużynami z okolic Sosnowca. Celem turnieju było wytypowanie zawodników z różnych zespołów do konsultacji podokręgu. Zawodnicy którzy dostaną się do 18-osobowej ścisłej kadry otrzymają markowe stroje sportowe oraz możliwość grania z najlepszymi z rocznika 2004 mi.in.: z Legią Warszawa oraz Slavią Praga. Najlepszy zawodnik zostanie wysłany na tygodniowy staż do Realu Madryt.  Z naszej ekipy powołanie na pierwsze spotkanie konsultacyjne otrzymali :

  • Michał Kucharski
  • Michał Glimos
  • Mateusz Proksa
Więcej…
 
Młodzież „Ciężkowianki” na podium
niedziela, 03 listopada 2013 20:46

LKS”Ciężkowianka”


Trampkarze CięzkowiankiTrampkarze na trzecim miejscu!

W Podokręgu Chrzanów zakończyły się już rozgrywki rundy jesiennej grup młodzieżowych. Wśród trampkarzy liderem jest MKS Alwernia, która zdobyła komplet punktów. Kolejne miejsca na podium zajęły „Victoria” Zalas oraz „Ciężkowianka” Jaworzno. Ciężkowicki team w 7 spotkaniach zdobył 15 punktów. Na dorobek punktowy złożyło się 5 wygranych (z „Nadwiślaninem” Gromiec 7-1, „Tempo” Płaza 7-1, „Orłem” Balin 7-1, „Startem” Kamień 3-0 i MKS Chrzanów 5-3) oraz 2 porażki ( z liderem Alwernią 0-1- bramka stracona na dwie minuty przed końcem spotkania i „Victorią” Zalas 3-7). Najwięcej bramek dla drużyny będącej pod szkoleniową opieką Andrzeja Majki strzelili Szymon Pstraś-9, Karol Guśtak-6 oraz Wojciech Jelonek i Bartosz Pieczara po 4. W drużynie występowała również urodzona w 2002 roku uczennica Szkoły Podstawowej nr 15 Karolina Sojka.

Więcej…
 
O puchar premiera Donalda Tuska


IV Turniej Orlika

Zdjęcie grupowe z turniejuPo raz czwarty w Jaworznie na obiekcie Orlika przy ulicy Poniatowskiego w Pieczyskach rozegrano turnieje piłki nożnej w ramach IV edycji turnieju Orlika o puchar premiera Donalda Tuska. Po raz pierwszy do rywalizacji przystąpiły również dziewczęta, które z dobrym skutkiem przejęły w niepodzielne władanie Orlika w środę i czwartek 11 i 12 września. W środę w kategorii młodszej rocznik 2002-2003 zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 15 przed Szkołą Podstawową nr 14 oraz Szkołą Podstawową nr 3. W drużynie popularnej „piętnastki” na szczególne słowa uznania zasłużyły Karolina Sojka oraz Nikola Gaczoł, które jeśli będą chciały solidnie trenować mogą stać się zawodniczkami ligowymi. Dzień później sukcesów zawodniczkom z Podłęża najwidoczniej pozazdrościły dziewczyny ze Szczakowej z Gimnazjum nr 7 wchodzącego w skład Zespołu Szkół nr 3. Na kolejnych miejscach podium uplasowały się SP 15 oraz SP 7. Piątek 13 września okazał się szczęśliwy dla SP 16, która w pokonanym polu pozostawiła SP 6 oraz pierwszą drużynę SP 15.

Więcej…
 
Festyn rodzinny - Turniej Orlików

LKS “Ciężkowianka”, „Wega” MCKiS Jaworzno


O puchar Kalinowskiego

Drużyna Cięzkowianki9 czerwca w ramach bloku sportowego podczas Festynu Rodzinnego z okazji Dni Jaworzna na stadionie w Cieżkowicach, kibice mogli obejrzeli całą serię meczy najmłodszych jaworznickich drużyn piłkarskich. Organizatorami festynu były LKS „Ciężkowianka” oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.

Więcej…
 
Trampkarze zwyciężają

LKS „Cieżkowianka” Jaworzno


Tramkarze walczą dzielnieFestiwal bramek

W ostatnią niedzielę (9 czerwca), zakończyli rozgrywki ligowe w sezonie piłkarskim 2012/2013 trampkarze młodsi LKS „Cieżkowianka” Jaworzno, rozgramiając  u siebie drużynę AKS „Niwka” Sosnowiec 8-1. Zawody były częścią sportowego bloku całodziennego rodzinnego festynu, zorganizowanego przez kluby „Wega” MCKiS i LKS „Ciężkowianka” z okazji Dni Jaworzna.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 10