Start Piłka halowa VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci Jaworzno’2016
VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci Jaworzno’2016

VIII Halowy Turniej DzieciLKS „Ciężkowianka” Jaworzno oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie to organizatorzy tegorocznego VIII Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci.

Impreza odbyła się w hali  sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, przy ulicy Inwalidów Wojennych 18 w niedzielę 27 listopada  2016 roku, w godzinach 8.00-15.30. Była ona rozgrywana w  kategoriach wiekowych żaków, orlików oraz młodzików. W imprezie wzięły udział nie tylko drużyny z Jaworzna ale także e Śląska  i Małopolski.

Turniej jest imprezą cykliczną i odbywa się co roku na przełomie listopada i grudnia, będąc kontynuacją organizowanych przez LKS „Ciężkowianka” oraz klub MCKiS „Wega” turniejów w kategorii trampkarzy.

Przedsięwzięcie  zostało wsparte ze środków budżetowych Gminy Jaworzno.

Obejrzyjmy relacje na innych portalach:

Obejrzyjmy film wideo z imprezy, ze strony www.jaw.pl >>

 

Ostateczna kolejność (wg. www.jaw.pl):

I. Żaki- rocznik 2008 i młodsi

  1. LKS „Ciężkowianka” Jaworzno 9 pkt, bramki 11-1
  2. MKS”Triumf” Alwernia 4 pkt, bramki 2-6
  3. JSP „Szczakowianka” Jaworzno 3 pkt, bramki 5-7
  4. KS „Zagórzanka” Zagórze 1 pkt, bramki 1-5

Najlepszy zawodnik turnieju Szymon Pstraś (LKS”Ciężkowianka”)
Najlepsi w poszczególnych ekipach: Milan Olej „Ciężkowianka”, Jan Ciszyński Alwernia, Łukasz Winiarski „Szczakowianka”, Jakub Martyka „Zagórzanka” Zagórze.

II. Orliki rocznik 2006 i młodsi

  1. LKS „Promyk” Bolęcin
  2. JSP „Szczakowianka” Jaworzno
  3. LKS”Ciężkowianka” Jaworzno
  4. KS”Górnik” Jaworzno

Najlepszy zawodnik turnieju Patryk Zając (LKS”Promyk” Bolęcin)
Najlepsi w poszczególnych teamach: Karol Trębacz Bolęcin, Kacper Żak „Szczakowianka”, Jan Machejek „Ciężkowianka”, Szymon Dmytrenka „Górnik”

III. Młodziki rocznik 2004 i młodsi

  1. LKS „Ciężkowianka”
  2. MKS „Siemianowiczanka- Rosomak” Siemianowice Śląskie
  3. JSP „Szczakowianka” Jaworzno
  4. Akademia Piłkarska 21 Trzebinia

Najlepszy zawodnik turnieju Michał Kucharski (LKS”Ciężkowianka”)
Najlepszy bramkarz turnieju Michał Glimos (LKS „Ciężkowianka”)
Najlepsi w poszczególnych drużynach: Mateusz Kominiak „Ciężkowianka”, Mateusz Korc „Siemianowiczanka”, Wojciech Wosik „Szczakowianka” oraz Jakub Kozioł Akademia Piłkarska 21 Trzebinia.