Start Kategoria - przegląd Młoda Ciężkowianka najlepsza!
Młoda Ciężkowianka najlepsza!
sobota, 02 września 2017 19:55

drużyna CiężkowiankiW rozegranym w minioną sobotę 2 września  na stadionie w Bolęcinie Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy rocznika 2004 o Puchar Burmistrza Trzebini najlepsi okazali się szkoleni przez trenera Tomasza Majka trampkarze LKS „Ciężkowianka” Jaworzno. Na starcie stanęło sześć drużyn reprezentujących powiat chrzanowski oraz Jaworzno. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym.

W pierwszych dwóch spotkaniach „Ciężkowiance” przyszło się zmierzyć  z drużynami z którymi rywalizowali o wygraną w całej imprezie. W pierwszym meczu ciężkowicki team pokonał po „złotym golu” Michała Kucharskiego ekipę „Triumf-u” Alwernia 1-0, która ostatecznie zajęła drugie miejsce w turnieju, zaś w kolejnym „Młoda Ciężkowianka” okazała się lepsza od JSP „Szczakowianka” (która uplasowała się na trzecim miejscu w turnieju) po zwycięstwie 2-0. W kolejnych spotkaniach podopieczni Tomasza Majka wygrali 2-0 z „Promykiem” Bolęcin, 2-1 z Akademią Piłkarską 21 Trzebinia oraz 2-1 z „Wolanką” Wola Filipowska.

Wyniki poszczególnych spotkań :

  • LKS „Ciężkowianka”- „Triumf” Alwernia 1-0 ( bramka Kucharski-1)
  • LKS „Ciężkowianka”- JSP „Szczakowianka” Jaworzno 2-0 ( bramki Kucharski-2)
  • LKS „Ciężkowianka”- LKS „Promyk” Bolęcin 2-0 ( bramki Kucharski-2)
  • LKS „Ciężkowianka”- Akademia Piłkarska 21 Trzebinia 2-1 ( bramki Pawełek i Kominiak po 1)
  • LKS „Ciężkowianka”- LKS„Wolanka” Wola Filipowska 2-1 ( bramki Kucharski oraz Cieśla po 1)

Drużynie „Ciężkowianki” okazały puchar w imieniu Burmistrza za zwycięstwo w imprezie wręczył Zastępca Burmistrza Trzebini Jarosław Okoczuk.  Królem strzelców został zawodnik LKS „Ciężkowianka” Michał Kucharski, który zdobył sześć bramek.  
Skład Ciężkowianki: Glimos - Proksa, Wójcik, Chmiel, Cieśla, Kominiak, Wontor, Pawełek, Kucharski, Gulak.  
Dzień później trampkarze „Ciężkowianki” w inauguracyjnym spotkaniu ligowym pokonali również w Bolęcinie „Promyka” 6-1 po golach Michała Kucharskiego-5 oraz Macieja Cieśli-1.
Udział w rozgrywkach ligowych jest dofinansowany z budżetu Gminy Jaworzno w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Śladami Błaszczykowskiego”. (iw)