Start Kategoria - przegląd Orliki Ciężkowianki na podium w Imielinie

Sondy

Jesteś fanem klubu piłkarskiego Jaworzna?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Orliki Ciężkowianki na podium w Imielinie
niedziela, 18 marca 2018 19:24

nabór - plakatOrliki „Ciężkowianki” szkolone przez trenerów Szymona Pieczkę oraz Pawła Bulgę po wygranej w Memoriale Bogusława Pluty oraz piątym miejscu na turnieju w Siemianowicach kontynuują dobrą passę. W sobotnie przedpołudnie 17 marca 2018 roku w oddanej przed niespełna 4 laty nowoczesnej hali widowiskowo sportowej w Imielinie wzięli udział w halowym turnieju zorganizowanym jak zwykle profesjonalnie przez miejscową „Pogoń”. Na starcie stanęło 8 drużyn reprezentujących „Pogoń” Imielin, „Juve” Jaroszowice, MKS Lędziny, MKS ”Siemianowiczanka”, UKS „Gol” Bieruń oraz LKS „Ciężkowianka”. Drużyny składały się z zawodników urodzonych w roku 2008 oraz młodszych. Ciężkowicki team w pierwszym spotkaniu w pięknym stylu pokonał ekipę z Siemianowic 4-0, by w kolejnym po niezwykle zaciętym spotkaniu ulec późniejszemu triumfatorowi imprezy UKS „Gol” Bieruń 1-2. W ostatnim meczu grupowym podopieczni tandemu trenerskiego Pieczka – Bulga pokonali 5-0 gospodarzy z pomarańczowej „Pogoni”. Wygrana ta zapewniła ciężkowiczanom drugie miejsce w grupie oraz awans do „małego finału” o trzecie miejsce w turnieju w którym zmierzyli się z żółtą „Pogonią” Imielin. Mecz ten okazał się być jednostronnym widowiskiem, w którym na pocieszenie „Ciężkowianka” pewnie zwyciężyła 5-1, czym zapewniła sobie miejsce na najniższym stopniu podium sobotniego turnieju. (iw)

Poniżej wyniki rozegranych meczy ciężkowickich "orlików" w Imielinie i zdjęcia:

 

Ciężkowianka – MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 4-0

Ciężkowianka – UKS Gol Bieruń 1-2

Ciężkowianka – Pogoń Imielin „pomarańczowa” 5-0

O 3 miejsce Ciężkowianka- Pogoń Imielin „żółta” 5-1

Skład Ciężkowianki:  Bartosz Ślusarczyk, Antoni Knurowski- Milan Olej, Szymon Pstraś, Jakub Frączek, Maximilian Leyko, Szymon Głowacz, Krzysztof Doroz.

Udział w turnieju dofinansowany ze środków budżetu Gminy Jaworzno w ramach realizacji zadania z zakresu wsparcia rozwoju sportu „Śladami Biało- Czerwonych”. Specjalne podziękowania za pomoc dla rodziców ciężkowickich orlików.