„Ciężkowianka”: Ciołczyk – Radomski M., Jochymek,Barański ( Bulga), Kowalski K.(Świerczyński) – Nowak ( Miziński), Chrząścik

„Wolanka”: Mirek-Palka, Kocot S., Kowalski Przemysław, Gaj- Jachym, Dydula, Żbik Ł.,Żbik P., -Kocot G., Grochal

Ponadto wystąpili: Czechowski, Kleczek, Noworyta i Bicz.

Trener: Sebastian Paluch

Sędziowali: Kucharczyk-główny oraz Barczyk i Aleksiejew (Podokręg Olkusz)

Sobota była udana dla drużyn „Ciężkowianki” występujących w rozgrywkach ligowych pod egidą Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. W samo południe juniorzy rozgromili 4-0 „Sygnał” Włosienica, chociaż do przerwy był bezbramkowy remis. O 16 na murawę stadionu „Ciężkowianki” wybiegły drużyny seniorów. Jesienią w Woli Filipowskiej mimo zdecydowanej przewagi w polu „ciężkowickiego walca” górą byli podopieczni mieszkającego w Jaworznie trenera Sebastiana Palucha. W minioną sobotę w Ciężkowicach przy pięknej pogodzie górą byli gospodarze, chociaż do przerwy nie zanosiło się na tak zdecydowane zwycięstwo „Ciężkowianki”.

Goście z Woli Filipowskiej zagrali wysokim pressingiem i na dobrą sprawę miejscowi poza uderzeniami z dystansu Rzeszutki, Pieczki i Biela tak na poważnie nie zagrozili bramce strzeżonej przez Damiana Mirka. Męska rozmowa w przerwie sprawiła, iż na drugą połowę wyszła odmieniona drużyna „Ciężkowianki”. Wreszcie Szymon Pieczka zaczął obsługiwać partnerów dokładnymi prostopadłymi podaniami, podopieczni trenera Tomasiewicza próbowali soczystych uderzeń z dystansu, zaś Damian Mirek uwijał się jak w ukropie zarówno na linii bramkowej jak i na przedpolu wykazując się nietuzinkowymi umiejętnościami. Strzałem w dziesiątkę było wprowadzenie na plac gry Pawła Mizińskiego, które rozruszało ciężkowicką ofensywę mimo, iż sam Paweł nie zdobył gola. Wreszcie w 65 minucie przekonaliśmy się po raz kolejny jak ważną sprawą w kluczowych momentach są stałe fragmenty gry. Po precyzyjnym dośrodkowaniu Szymona Pieczki, piłkę przepuścił właśnie Paweł Miziński, zaś zamykający akcję Marcin Rzeszutko wyprowadził miejscowych na prowadzenie. W 77 minucie za zagranie ręką w polu karnym arbiter podyktował „jedenastkę”, którą pewnie wykorzystał Mateusz Radomski myląc golkipera gości. Trzy minuty później końcowy rezultat ustalił Bartek Molenda. Mimo okazji z obu stron wynik nie uległ zmianie. Po sobotniej wygranej „Ciężkowianka” plasuje się na czwartym miejscu w tabeli chrzanowskiej „A” klasy. W najbliższą niedzielę 29 kwietnia „Ciężkowiankę” czeka wyjazdowa potyczka w Lgocie z miejscową „Koroną”, zaś w czwartek 3 maja od godzin przedpołudniowych na ciężkowickim stadionie odbędzie się III Memoriał Mirosława Ciołczyka- „Zasłużonego dla Miasta Jaworzna” ,sportowca, wychowawcy, działacza sportowego i menadżera, długoletniego zastępcę dyrektora ds. sportu oraz dyrektora Miejskiego Centrum Kultury i Sportu. Memoriał zostanie rozegrany w kategoriach wiekowych skrzatów, orlików i trampkarzy. Udział potwierdziło 13 drużyn ze Śląska, Zagłębia, Małopolski i Podbeskidzia. Początek o godzinie 11.00. Udział w rozgrywkach ligowych jest dofinansowany z budżetu Gminy Jaworzno  w ramach realizowanego zadania publicznego pn. „Śladami Biało – Czerwonych”.