Start Piłka halowa Trampkarze „ Ciężkowianki” Halowymi Mistrzami Podokręgu Chrzanów!

Sondy

Jesteś fanem klubu piłkarskiego Jaworzna?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Trampkarze „ Ciężkowianki” Halowymi Mistrzami Podokręgu Chrzanów!
niedziela, 16 grudnia 2018 20:41

Zwycięska drużynaW ubiegłą sobotę 15 grudnia młodzieżowe drużyny LKS”Ciężkowianka” rywalizowały na rozgrywanych niemal równolegle w Libiążu turniejach piłki nożnej. Najpierw orliki szkolone przez Szymona Pieczkę i Pawła Bulgę po wygraniu grupy eliminacyjnej w półfinale po rzutach karnych ulegli „Górnikowi” Libiąż i ostatecznie zajęli czwarte miejsce w Barbórkowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Tauron Wydobycie S.A. Z kolei młodzi zawodnicy z rocznika 2004 i młodsi trenowani przez Tomasza Majkę wzięli udział w Halowych Mistrzostwach Podokręgu Chrzanów w kategorii trampkarzy. W grupie eliminacyjnej  B  mistrzostw „Ciężkowianka” pokonała faworyzowane  teamy  Fabloku Chrzanów 2:1 oraz MKS Trzebinia 3:1 i wobec absencji „Zagórzanki” Zagórze, która nie dotarła na zawody awansowali do finału. W spotkaniu finałowym „Młoda Ciężkowianka” zmierzyła się z gospodarzami UKS „Górnik” Libiąż. Podobnie jak w poprzednich spotkaniach podopieczni Tomka Majki jako pierwsi stracili gola i musieli odrabiać straty. Na szczęście w końcówce Michał Kucharski doprowadził do wyrównania. Tym samym o końcowym triumfie w imprezie decydowały rzuty karne. Ostatecznie po celnych trafieniach Gulaka, Chmiela, Kucharskieg oraz, Proksy zwyciężyli 4-3 zawodnicy z Jaworzna, którzy tym samym będą reprezentowali jako mistrzowie Podokręg Chrzanów w Halowych Mistrzostwach Małopolski Zachodniej, które zostaną rozegrane 2 lutego 2019 roku z udziałem drużyn z Podokręgów Wadowice i Oświęcim. Królem strzelców został zawodnik LKS ”Ciężkowianka” Michał Kucharski zdobywca 5 goli w turnieju.

Wyniki:
Grupa eliminacyjna:
LKS Ciężkowianka Jaworzno - Fablok Chrzanów 2:1 (bramki Kucharski-2)
LKS Ciężkowianka Jaworzno - MKS Trzebinia 3:1 (bramki Kucharski 2 oraz Kominiak 1)

Finał:
LKS Ciężkowianka Jaworzno - UKS Górnik Libiąż 1:1 (bramka Kucharski oraz wygrana w rzutach karnych 4:3 (po celnych trafieniach Gulaka, Chmiela, Kucharskiego i  Proksy)

Skład: Glimos - Wójcik, Chmiel, Proksa, Kominiak, Gulak, Kucharski, Feluś, Pawełek, Wontor, Zięcina, Adamczyk
Opiekunowie Tomasz Majka, Grzegorz Kucharski oraz Jerzy Kominiak.
Zarząd Stowarzyszenia LKS „Ciężkowianka” słowa podziękowania za pomoc kieruje w stronę Firmy „Ferryt” i Pana Mariana Lewka oraz Firmy „Dobra Pralnia” i Pana Jerzego Szczałby.