Start Relacje ze spotkań Cieżkowianka gromi Zgodę 8:0!
Cieżkowianka gromi Zgodę 8:0!

WCięzkowianka - Zgoda 8 : 0ielkimi krokami zbliża się piłkarska runda wiosenna. W kolejnym meczu kontrolnym starły się drużyny z Jaworzna. Ciężkowianka Jaworzno jako gospodarz gościła Zgodę Byczyna.
Przewagę gospodarzy widać było od samego początku. Już w 1. min piłkę zagraną ze skrzydła przejął Kamil Warzecha i wpakował ją do bramki Zgody. Akcja szybko nabrała tempa i kilka chwil później ciężkowianie prowadzili już dwoma bramkami po strzale Mariusza Biela. Gospodarze nie spoczęli na laurach i wciąż napierali przeciwników. Na domiar tego, po jednym z dośrodkowań, testowany zawodnik uderzył niefortunnie piłkę głową i tym samym zaliczył bramkę samobójczą. Minutę później prostopadłe podanie do Marcina Rzeszutki dochodzi celu, co napastnik Ciężkowianki wykorzystuje w 100%. Do przerwy „ciężkowicki walec” prowadził już 4:0 ...