4-0  Psioda 61’(głową)
5-0  Molenda 80’
6-0  Psioda 86’

„Ciężkowianka”: Ciołczyk M. – Jochymek ( od 30’ Prażmowski),Bulga,  Kowalski- Chrząścik ( od 65’ Radomski M.) Prytko (od 57’ Woźniak),Biel,  Kominiak , Dryja (od 57’Molenda),Nowak Sz. (od 57’Radomski D.), Psioda. Trener Wojciech Tomasiewicz
„Ciężkowianka” odniosła kolejne wysokie zwycięstwo tym razem na własnym stadionie w Ciężkowicach. „Ciężkowicki walec” niewątpliwie był bezsprzecznie faworytem niedzielnej konfrontacji. Niemniej jednak ambitni goście, którzy jeszcze trzy lata temu występowali w małopolskiej klasie okręgowej nie zamierzali łatwo oddać pola.

W 12 minucie byli jednak bezradni, gdy Mariusz Biel jak na kapitana drużyny przystało najpierw umiejętnie zastawił się w „szesnastce”, a następnie precyzyjnym uderzeniem „w samo  okienko” po raz pierwszy pokonał golkipera gości. Przez kolejne pół godziny liczne próby podopiecznych trenera Tomasiewicza mogły się podobać dla oka jednak strzegący zalaskiej bramki Bigos był bezbłędny. W 30 minucie kontuzjowanego Patryka Jochymka zmienił Adrian Prażmowski. Wreszcie w 41 minucie ciężkowiczanie wykorzystali szybkość Szymona Nowaka, który po sprinterskim biegu oraz minięciu dwóch rywali został powalony w obrębie pola karnego. Pewnym egzekutorem „jedenastki” okazał się ponownie Mariusz Biel. Ten sam zawodnik był autorem również trzeciej bramki, gdy w 51 minucie zza „szesnastki” kropnął nie do obrony, a piłka po rykoszecie dostała dodatkowej wibracji. Trzybramkowe prowadzenie sprawiło, że trener Wojciech Tomasiewicz wprowadził na plac gry kolejnych czterech zmienników, którzy utrzymali wysoki poziom gry.  W 61 minucie precyzyjne dośrodkowanie z rzutu rożnego Damiana Radomskiego znakomitym uderzeniem głową umieścił w siatce Marcin Psioda. 10 minut przed końcem spotkania mocne uderzenie z dystansu jednego z ciężkowickich zawodników golkiper gości zdołał jeszcze odbić, ale był bezradny wobec efektownej „podcinki” Bartka Molendy. Swój doskonały występ ukoronował szóstą bramką dla gospodarzy, a swoją drugą wracający po ubiegłorocznej kontuzji do  gry Marcin Psioda.  Sześciobramkowe wysokie zwycięstwo sprawiło, że po dwóch kolejkach z dorobkiem kompletu 6 punktów oraz przy stosunku bramkowym 11-0 „Ciężkowianka” lideruje w chrzanowskiej klasie „A”. W najbliższą środę 19 sierpnia w II rundzie Pucharu Polski „Ciężkowianka” podejmuje  na własnym stadionie w Ciężkowicach jednego z czołowych teamów małopolskiej klasy okręgowej  „Nadwiślaninem”  Gromiec.  Początek spotkania o godzinie 17.30, zaś cztery dni później ciężkowiczan czeka ciężka wyjazdowa potyczka w Kwaczale z miejscową Unią. (iw)