Start Relacje ze spotkań
Relacje
Wygrana w Katowicach

KS”Kolejarz” Katowice kolejarz 24 - CiężkowiankaLKS”Ciężkowianka” Jaworzno
2-3 (0-1)

Ciężkowianka: Ryszka, Zdun, Pieczka, Prażmowski, Krzyśko- Radomski, Biel, Psioda (Gajos),Kędroń (Struski)- Bujakiewicz, Jarzynka

Jedyne rozegrane spotkanie XVII kolejki grupy II śląskiej klasy okręgowej miało swoją dramaturgię. Mecz odbył się dzięki mobilizacji pracowników katowickiego MOSiRu na sztucznej nawierzchni „Rapid-u” Katowice ( jako jedyny w sobotę Wielkanocną, gdyż pozostałe spotkania decyzją Śląskiego Związku Piłki Nożnej zostały odwołane). W ciężkowickim teamie zadebiutowali w meczu mistrzowskim pozyskani zimą Tomasz Krzyśko i Paweł Kędrak) i wydaje się, że z nich trener Szczotka powinien mieć na wiosnę pożytek.

Więcej…
 
Sparingi "Ciężkowianki"
niedziela, 17 marca 2013 22:20


Hokejowy wynik

LKS”Ciężkowianka” Jaworzno - LKS „Ruch” Młoszowa 14 - 3

Hokejowym rezultatem zakończyło się ostatnie spotkanie „Ciężkowianki” przed rozpoczęciem rundy rewanżowej rozgrywek piłkarskich. Poprzednie mecze ciężkowicki team rozgrywał na wyjeździe bądź też na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Strzemieszycach. Tym razem po kilkunastu latach przerwy do Ciężkowic zawitał występujący w chrzanowskiej A klasie „Ruch” Młoszowa i na pewno tego spotkania nie będzie dobrze wspominał. Co prawda to goście pierwsi wyszli w tym meczu na prowadzenie, ale później za sprawą Jarzynki i spółki zostali totalnie rozjechani przez „ciężkowicki walec”. Łupem bramkowym podzielili  się Jarzynka-6, Bujakiewicz-2, Gajos-2 oraz Pieczka, Kędroń, Cieszy dobra skuteczność ciężkowickich zawodników, ale martwi zarazem martwi kontuzja podpory defensywy Adriana Prażmowskiego. Na ile jest ona poważna zadecydują lekarze w najbliższym tygodniu.

Więcej…
 


Ciężkowianka znowu zwycięża

Liga Okręgowa (V liga II grupa Katowice -sezon 2012-2013) - 15 sierpnia 2012

Patrz: aktualna tabela V ligi


Pewna wygrana 3:0

LKS „Ciężkowianka”- KS „Kolejarz” Katowice

3-0 (1-0)

1-0  Psioda 41’
2-0  Kądziołka 62’
3-0  Psioda 90’ + 1’

„Ciężkowianka”: Kominiak- Zdun ( Dryja), Pieczka, Prażmowski, Milewski- Pstraś (Radomski), Gajos (Struski), Psioda, Jakub Adamus(Mateusz Bulga)- Bujakiewicz, Kądziołka

Sędziowała Izabela Kowalska (Rybnik)

Rozegrany w minioną środę w Ciężkowicach mecz klasy okręgowej miał trójkę bohaterów: panią arbiter z Rybnika- która z gwizdkiem radziła sobie znacznie lepiej niż większość jej kolegów po fachu, Jakuba Bujakiewicza- który stwarzał niekonwencjonalnymi zagraniami największe zagrożenie pod bramką „Kolejarza” i zanotował dwie asysty przy bramkach kolegów i Marcin Psioda. Popularny „Doktor” nie tylko był zdobywcą dwóch bramek dla swojego teamu, ale kiedy trzeba potrafił zarówno konstruować akcje ofensywne jak i być mocnym punktem w defensywie.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1112131415161718następnaostatnia»

Strona 18 z 18