Start Relacje ze spotkań
Relacje
Wygrana „Ciężkowianki”
Wpisany przez zdjęcia: Dorota Dusik   

LKS”Ciężkowianka”- LKS „Start” Kamień

2-1 (0-0)

1-0  Podralski 70’
1-1  Tomasz Panek 71’
2-1  Kamil Warzecha 77’

Ciężkowianka: Kotyza- Adamus, Barański, Bulga(Pączkowski), D.Radomski- M. Radomski, Pieczara, T. Warzecha, Ogonowski(K.Warzecha)- Podralski(Miziński), T.Ciołczyk(Dziurowicz)
Start Kamień: Wachnicki- Bulanda, G. Panek, St. Kozioł, J.Kozioł- Kabionek, T. Panek, Pytla, M. Nowak- Gara, Śliwa

W ramach XVIII Memoriału Jana Ciołczyka w sobotę na stadionie w Ciężkowicach doszło do konfrontacji „Ciężkowianki” ze  „Startem” Kamień.  Zanim do rywalizacji przystąpiły drużyny seniorów „Ciężkomecz Strt - Ciężkowiankawianki” i „Startu” Kamień prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Chrzanowie Józef Cichoń wręczył drużynie seniorów Ciężkowianki” piłki za wygranie klasyfikacji FAIR PLAY chrzanowskiej klasy „A” w sezonie 2015/16 oraz pamiątkową paterę dla juniorów „Ciężkowianki” za zdobycie mistrzostwa Podokręgu Chrzanów w swojej kategorii wiekowej. Obecni byli również prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula oraz prezes Podokręgu Sosnowiec Józef Grząba. Zawodnicy obydwu zespołów oraz sędziowie otrzymali okolicznościowe nagrody.

Więcej…
 
Zwycięstwa „Ciężkowianki”
niedziela, 04 września 2016 14:26

Miniony tydzień był niezwykle udany dla drużyn LKS „Ciężkowianka” uczestniczących w rozgrywkach ligowych pod egidą chrzanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej. W niedzielę 28 sierpnia licznie zgromadzona publiczność  na stadionie w Ciężkowicach miała okazję zobaczyć interesujące spotkanie pomiędzy seniorami „Ciężkowianki” oraz „Promyka” Bolęcin. Goście postawili wysoko poprzeczkę podopiecznym Wojciecha Tomasiewicza i na dobrą sprawę gdyby w pierwszej połowie wykorzystali trzy sytuacje z gatunku stuprocentowych wywieźliby z Ciężkowic 3 punkty. Na szczęście po  upływie pierwszego kwadransa, który zdominowali przyjezdni z biegiem czasu inicjatywę przejęła „Ciężkowianka”. W 21 minucie „złotego gola” uderzeniem z za linii pola karnego zdobył Ogonowski. Mimo okazji z obu stron rezultat nie uległ zmianie. Radość z wygranej zmąciła śmierć zasłużonego działacza sportowego LKS „Ciężkowianka” Jerzego Grabani. Publiczność oraz zawodnicy obydwu drużyn uczcili pamięć jednego z inicjatorów rozbudowy infrastruktury sportowej w Ciężkowicach minutą ciszy.

Więcej…
 
„Ciężkowianka” najlepsza ...
Wpisany przez Pawła Jędrusika (zdjęcia)   
niedziela, 24 lipca 2016 20:22

fer_play

w klasyfikacji Fair Play

Chrzanowski Podokręg Piłki Nożnej podsumował rozgrywki sezonu 2015/16. Oprócz awansów i spadków prowadzona była jak co roku klasyfikacja Fair Play, o której zrobiło się głośno na finiszu rozgrywek ekstraklasy. Ocenie Fair Play podlegały następujące czynniki: zachowanie zawodników na boisku (żółte i czerwone kartki), gra pozytywna (preferowanie taktyki ofensywnej, przyśpieszanie tempa gry, zachowanie płynności akcji, widowiskowość, dążenie do zdobywania bramek), zachowanie wobec przeciwników i sędziów oraz zachowanie osób przebywających na ławce rezerwowych i publiczności. W minionym sezonie zwycięzcą klasyfikacji Fair Play w rozgrywkach chrzanowskiej „A”  została drużyna LKS „Ciężkowianka” Jaworzno 64 punkty ujemne. Drugie miejsce ex aequo zajęły „Zgoda” Byczyna i „Błyskawica” Myślachowice po 72 punkty ujemne, zaś na najniższym stopniu podium uplasowała się „Victoria” Zalas 76 punktów ujemnych, która awansowała do klasy okręgowej.

 

Więcej…
 
NIESPODZIEWANY REMIS „Ciężkowianki”
poniedziałek, 20 czerwca 2016 10:35

logo Victoria Zalas logo Cięzkowianka Jaworzno

LKS „VICTORIA” ZALAS- LKS „CIĘŻKOWIANKA” JAWORZNO

2 - 2  (2 - 1)

Bramki dla „Ciężkowianki”: Tomasz Ciołczyk oraz Tomasz Laser po 1

Przed tygodniem zawodnicy „Victorii” po wygranej w Byczynie ze „Zgodą” 1-0 zapewnili sobie awans do klasy okręgowej. Z kolei „Ciężkowianka” po słabej grze uległa na własnym stadionie „Wiśle” Jankowice 1-3. Tym samym zdecydowanym faworytem sobotniej konfrontacji do jakiej doszło w ostatniej kolejce ligowych zmagań chrzanowskiej klasy „A” był  świeżo upieczony mistrz chrzanowskiej A-klasy z Zalasu. Tym bardziej, iż jesienią „Victoria” po perfekcyjnie wykonanych stałych fragmentach gry zwyciężyła w Ciężkowicach 3-0. Miejscowi  przygotowali w sobotę specjalną oprawę na to spotkanie, a zawodnicy wchodzili na boisko w iście ekstraklasowym stylu wraz z eskortą dzieci. Naszej drużynie nie pozostawało nic innego, jak tylko spróbować popsuć to piłkarskie święto w Zalasie.

Więcej…
 
WYGRANA Z WOLANKĄ
niedziela, 05 czerwca 2016 18:48

LKS Ciężkowianka


LKS WOLANKA LKS CIĘŻKOWIANKA

LKS „Wolanka” Wola Filipowska - LKS „Ciężkowianka”

1-2 (0-1)

  • 0-1   Ciołczyk T. 33’
  • 0-2   Biel 63’
  • 1-2   Gaj 90’ (karny)

Ciężkwianka: Maciej Ciołczyk – Mateusz Radomski, Bulga, Barański, Damian Radomski –Chrząścik,Szymon  Nowak,  Biel, Marcin PIeczara(70' Jakub Ślusarczyk), , Bartosz.Pieczara – Tomasz Ciołczyk (od 80’ Jakub Kościak)

W 24 kolejce rozegranej w minioną sobotę seniorzy „Ciężkowianki” rywalizowali w Woli Filipowskiej z miejscową „Wolanką”. Tym razem na ławce trenerskiej zasiadł Andrzej Majka, który zastąpił nieobecnego z powodów rodzinnych Wojciecha Tomasiewicza. „Ciężkowicki walec” sprawił w tym dniu psikusa gospodarzom na których obiekcie odbywał się Festyn Sportowo Rekreacyjny wygrywając po zaciętym pojedynku 2-1.

Więcej…
 
Sabuda show
Wpisany przez Pawła Jędrusika (zdjęcia)   
niedziela, 08 maja 2016 10:52

Chrzanowska klasa A

derby Ciężkowianka - Zgoda

LKS”Ciężkowianka” Jaworzno – LKS „Zgoda” Byczyna

1-5 (0-3)

  • 0-1 Sabuda 17’
  • 0-2 Barański (samobójcza) 35’
  • 0-3 Sabuda 41’ ( wolny)
  • 1-3 Miziński 57’
  • 1-4 Sabuda 68’
  • 1-5 Sabuda 70’

Sędziowali Filip Brodziński oraz Sławomir Tomczyk i Paweł Gałka (Podokręg Olkusz)
Żółte kartki: Barański iM. Radomski („Ciężkowianka) oraz Piecka i Smreczak („Zgoda”)

Ciężkowianka: M. Ciołczyk ( od 70’ Kocot) – Barański, M.Radomski,Bulga ,D.Radomski- Chrząscik, Ogonowski, Biel, M. Pieczara, Wiernek( 46’ Miziński)- T.Ciołczyk ( od 68’ Sz. Nowak)

Zgoda: Jończyk- Siemek, Dulowski (od 38’ Piecka), Dobrzański, Smreczak-Przebindowski, Kempka, Jaromin, Aleksandrow ( od 83’ Trzop)- Rzeszutko, Sabuda

Sobotnie spotkanie derbowe w Ciężkowicach było widowiskiem jednego aktora jakim był bez wątpienia Sabuda. Najlepszy strzelec chrzanowskiej „A” klasy na którego skuteczność wiosną zaczęto w Byczynie narzekać  zaprezentował się z jak najlepszej strony od pierwszej do ostatniej minuty walnie przyczyniając się do wysokiej wygranej podopiecznych Jacka Skopowskiego.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 18