Start Relacje ze spotkań
Relacje
KOLOROWO W CIĘŻKOWICACH
niedziela, 01 maja 2016 08:01


Orzeł Balin

LKS „Ciężkowianka”- lKS”Orzeł” Balin

1 : 1 (1:0)

1-0   D. Radomski 2’ ( karny)
1-1   P.Stępień 54

Ciężkowianka: Kotyza – Miziński, M.Radomski,Bulga ,D.Radomski- B. Pieczara (od 55’ Ogonowski), Biel, M. Pieczara, Sz.Nowak( 78’ M. Ślusarczyk), Chrząścik – Wiernek( 65’P.Ciołczyk)

Orzeł Balin: Ryszka- Gocyk, Wierzba, Kuciel ( Kaja od 89’ Nawrocki), Przebindowski- Krauz, Wściubiak, Liszka (Gajos), A.Stępień- P. Stępień, Rojek ( Czub)

Licznie zgromadzona publiczność na stadionie w Ciężkowicach zobaczyła w minioną sobotę zacięte, interesujące widowisko, które zafundowały oba teamy. W rundzie jesiennej „Ciężkowianka” wygrała w Balinie, ale po wiosennych transferach „Orzeł” jest zupełnie inną drużyną o czym świadczą wygrane z aspirującymi do awansu drużynami „Arki” Babice oraz przed tygodniem 1-0 ze „Zgodą” Byczyna ( którą porażka kosztowała utratę fotela lidera). W Balinie prezesem jest pochodzący z Jaworzna Łukasz Mróz. Ponadto występuje całkiem spora kolonia jaworznickich zawodników. W składzie wyjściowym „Ciężkowianki” nie mogli wystąpić z różnych względów pauzujący za kartki Tomasz Ciołczyk oraz Laser i Barański. Szczególnie brak popularnego „Szabesa” był w sobotę odczuwalny. O ile do ambicji i zaangażowania zawodników trenera Tomasiewicza nie można mieć zastrzeżeń, to pod bramką gości w sobotę zdecydowanie zabrakło skuteczności.

Więcej…
 
Wygrana w Luszowicach
Wpisany przez Wojt   


Polonia -              Ciężkowianka

LKS „Polonia” Luszowice- LKS „Ciężkowianka”

0-2 (0-1)

 • 0-1   Mariusz Biel 41’
 • 0-2   Mariusz Biel 57’

Ciężkowianka: Kotyza- Miziński, Bulga, Radmoski M., Radomski D.- Laser, Pieczara Marcin, Biel, Chrząścik, Pieczara Bartosz-Wiernek
Ponadto grali: Nowak, Chucherko, Ciołczyk Przemysław, Ciołczyk Tomasz

Mecz w Luszowicach, pomimo miejsca w tabeli gospodarzy, nie należał do łatwych. Gospodarze po "blamażu" w ostatnim meczu ze Zgodą Byczyna, chcieli za wszelką cenę udowodnić, że nie można ich skreślać.

Więcej…
 
KANONADA W CIĘŻKOWICACH
niedziela, 17 kwietnia 2016 11:05

LKS „Ciężkowianka”- KS”Start” Kamień

6-2 (2-0)

Ciężkowianka: Kotyza(M.Ciołczyk) – Chucherko, M.Radomski,Bulga ,D.Radomski-  Laser, Miziński, Biel,Ogonowski (B. Pieczara), Sz.Nowak – T.Ciołczyk(P.Ciołczyk)
Start Kamień: Wachnicki- Kobek, Wróbel, Kozioł, Grzesiak- M.Wawro, K. Bulanda, D.Bulanda,Gara- G.Panek, Pytka( w drugiej połowie zagrali również Słowiński, P.Wawro i Śliwa)

 • 1-0   Biel 20’
 • 2-0   T.Ciołczyk 21
 • 3-0   Wawro (samobójcza) 55
 • 3-1   Gara 62’
 • 4-1 D,Radomski 65’ (karny)
 • 5-1 Biel 67’
 • 5-2 Grzesiak 71’
 • 6-2 Sz. Nowak 88’

Po porażce w Tenczynku „Ciężkowianka” na pewno nie była faworytem sobotniej konfrontacji ze „Startem” Kamień. Tym bardziej, że w dotychczas trzech rozegranych spotkaniach z tą drużyną ciężkowicki team za każdym razem przegrywał 1-3, 0-4 oraz 2-4. Przed tygodniem zawodnicy Kamienia pokonali na własnym boisku lidera „Zgodę” Byczyna 3-1, zaś w w składzie wyjściowym „Ciężkowianki” nie mogli wystąpić z różnych względówWiernek, Chrząścik, Ślusarczyk i Barański. Tymczasem publiczność przybyłą na ciężkowicki stadion spotkało miłe rozczarowanie, gdyż „Ciężkowianka” niczym feniks z popiołów odbudowała się po ubiegłotygodniowym laniu w Tenczynku pewnie pokonując wyżej notowanych rywali. W tym miejscu na podkreślenie zasługuje bezinteresowna pomoc trenera „Zgody” Jacka Skopowskiego, który z racji konfrontacji w Kamieniu podzielił się swoją aktualną wiedzą na temat stylu gry drużyny z Kamienia z ciężkowickim sztabem szkoleniowym. W ekipie „Startu” nie wystąpił najskuteczniejszy snajper Piotr Panek, który musiał pauzować za żółte kartki. Na podkreślenie zasługuje fakt, że dublerzy „ciężkowickiego walca” stanęli na wysokości zadania realizując w pierwszej połowie perfekcyjnie taktykę opracowaną przez trenera Wojciecha Tomasiewicza. Wysoki pressing w wykonaniu ciężkowickiego teamu od pierwszych minut przynosił efekty. Zawodnicy gości mieli problemy z przedostaniem się pod bramkę Kotyzy będąc umiejętnie wybijani z gry. Za to ofensywne szarże w wykonaniu Mizińskiego, braci Radomskich oraz Szymona Nowaka, Ciołczyka i Lasera siały prawdziwe spustoszenie w liniach defensywnych przyjezdnych.

Więcej…
 
WIOSENNA WYGRANA „CIĘŻKOWIANKI”
niedziela, 03 kwietnia 2016 09:29

Cięzkowianka Jaworzno Unia Kwaczała

LKS „Ciężkowianka”- KS”Unia” Kwaczała

2-1 (0-0)

Ciężkowianka: Kotyza – Chucherko (Ogonowski), M.Radomski,Bulga ,D.Radomski-  Laser (Miziński), Wiernek , M.Pieczara, Biel (M.Ślusarczyk), Sz.Nowak(B.Pieczara) - Ciołczyk T

 • 1-0   T. Ciołczyk 54’
 • 2-0   T.Ciołczyk 63’
 • 2-1   Gaudyn 73’

2 kwietnia „Ciężkowianka” podejmowała na własnym stadionie „Unię” Kwaczała. Sobotnia konfrontacja była okazją do rewanżu za jesienną porażkę 1-3 na wyjeździe. Licznie przybyli na ciężkowicki stadion kibice mieli okazję obejrzeć interesujące widowisko.

Więcej…
 
Jaworznickie drużyny w ostanią niedzielę września ...
Wpisany przez portal społecznościowy-www.jaw.pl   
poniedziałek, 28 września 2015 09:37

Zgoda górą w derbach Jaworzna

W sobotę, 28 września 2015, swoje mecze rozegrały: Szczakowianka, Zgoda i Ciężkowianka. Biało-czerwoni przegrali u siebie z Jednością Przyszowice 2:0, natomiast w derbach Jaworzna Zgoda pokonała Ciężkowiankę 4:2.

 
Ze zmiennym szczęściem
poniedziałek, 07 września 2015 08:40

LKS Ciężkowianka


CiężkowiankaCiężkowianka Jaworzno  -  PoloniaPolonia Luszowice 2 : 0

 • 1-0 Szymon Nowak 70’
 • 2-0 Mateusz Bulga 73’

Ciężkowianka: Maciej Ciołczyk – Chucherko, Barański,Mateusz Bulga, Damian Radomski ( Miziński)-Mateusz Radomski, Chrząścik, Kornaga (Drąg),  Laser-  Szymon Nowak (Mateusz Ślusarczyk),Kamiński(Tomasz Ciołczyk)

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały w minionym tygodniu ciężkowickie drużyny w rozgrywkach chrzanowskiego Podokręgu. W niedzielę 30 sierpnia juniorzy prowadzeni przez Andrzeja Majkę po interesującym spotkaniu zremisowali bezbramkowo na wyjeździe w Woli Filipowskiej z miejscową „Wolanką”. Trzy dni później drużyna seniorów rozegrała w Kamieniu doskonałe spotkanie. Po pierwszej połowie podopieczni trenerskiego duetu Pstraś – Drąg prowadzili nawet po celnych trafieniach Mateusza Radomskiego oraz Marcina Wiernka 2-1. Na początku drugiej odsłony Marcin Wiernek był bliski podwyższenia rezultatu na 3-1, lecz tym razem górą był miejscowy golkiper. Przysłowie o tym, że niewykorzystane sytuacje mszczą się potwierdziło się i tym razem. Miejscowi wykorzystując lepsze warunki fizyczne oraz pobłażliwość sędziów zdobyli pod rząd trzy bramki, wygrywając w ostatecznym rozrachunku 4-2. W piątek w kolejnym spotkaniu wyjazdowym młodziki szkolone przez Tomasza Majkę zwyciężyli efektownie w Dulowej swoich rywali 4-0. W sobotę 5 września ciężkowicki team był faworytem konfrontacji z luszowicką „Polonią”.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 18