Start Relacje ze spotkań
Relacje
Efektowna wygrana „Ciężkowianki”
niedziela, 30 sierpnia 2015 11:46


Logo C logo Tęcza

LKS „Ciężkowianka”-  LKS „Tęcza” Tenczynek

4-1 (1-1)

  • 1-0   Damian Radomski 31’
  • 1-1 Jacek Kuźnik 45’ karny
  • 2-1 Paweł Miziński 53’
  • 3-1 Wojciech Chucherko 57’
  • 4-1 Tomasz Laser 78’

Ciężkowianka : Kocot- Jelonek (Mateusz Bulga), Mateusz Radomski, Prażmowski ( Szymon Nowak), Miziński – Mateusz Ślusarczyk, Chrząścik ( Drąg), Damian Radomski, Chucherko- Wiernek - Kamiński(Laser)

Po ubiegłotygodniowej porażce w Kwaczale „Ciężkowianka” efektownie pokonała „Tęczę” Tenczynek 4-1. W sobotę do składu wróciło 6 zawodników, którzy z uwagi na wyjazdy nie mogli wystąpić w inauguracyjnej kolejce. Z podstawowego składu zabrakło w sobotę tylko Tomka Ciołczyka, którego zatrzymały obowiązki rodzinne. Myliłby się jednak, ktoś kto po końcowym rezultacie przypuszczałby, że wygrana ciężkowickiemu teamowi przyszła łatwo.

Więcej…
 
PUCHAR POLSKI - „ CIĘŻKOWIANKA” WYGRYWA W LIBIĄŻU
niedziela, 02 sierpnia 2015 09:57

logo pucharu

„Górnik” Libiąż - LKS „Ciężkowianka”

1-3 (0-2)

„Ciężkowianka”  udanie wystartowała w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Chrzanów. Po 17 latach ciężkowicki team zawitał ponownie na stadion w Libiążu i podobnie jak wówczas wrócił do Ciężkowic z tarczą.

Więcej…
 
Porażka z Błyskawicą
niedziela, 14 czerwca 2015 19:43


logo Ciężkowianka -     logo Błyskawica

LKS ”Ciężkowianka” Jaworzno - „Błyskawica” Myślachowice

1-3 (1-1)

0-1 Tomasz Ciołczyk 24’
1-1 Wilk 44’’
1-2 Bała 88’
1-3 Kocyk 90’

Ciężkowianka: Ciołczyk Maciej– Ślusarczyk (Chucherko), Barański, Bulga Mateusz, Radomski Damian-Laser, Radomski Mateusz, Koziarz ( Wiernek Marcin), Chrząścik, - Ciołczyk Tomasz, Nowak Szymon ( Piętoń)
Na koniec rundy jesiennej „Ciężkowianka” w anormalnych warunkach pokonała po celnym trafieniu Mateusza Chrząścika tamtejszą „Błyskawicę”. I tym razem piłkarzom obydwu ekip przyszło rywalizować w specyficznych warunkach pogodowych z tą różnicą, że błoto i deszcz zastąpił skwar, a zawodnicy szczególnie w drugiej połowie raz po raz zmuszeni byli sięgać po wodę. Przed rozpoczęciem spotkania uroczyście pożegnano kończącego przygodę z ciężkowickimi seniorami trenera Andrzeja Majkę, który skupi się na pracy z drużynami młodzieżowymi. Panu Andrzejowi wręczono okazały puchar oraz upominki rzeczowe.

Więcej…
 
Wygrane seniorów „Ciężkowianki”
niedziela, 31 maja 2015 09:39

LKS „Ciężkowianka”


LKS „Nadwiślanka” 1956 Okleśnia - LKS „Ciężkowianka” Jaworzno

1 - 6 ( 1 - 5)

Bramki: Szymon Nowak-2, Damian Radomski,Tomasz Ciołczyk, Tomasz Laser oraz Mateusz Radomski-1

LKS ”Ciężkowianka” Jaworzno-SPRiN Regulice

3 - 1 (1 - 0)

Bramki: Chrząścik 44’, Miziński 82’, Tomasz Ciołczyk 84’, Seremak 89’

Miniony tydzień był udany dla drużyny seniorów „Ciężkowianki”. Najpierw w środę 27 maja „ciężkowicki walec” zmiażdżył na wyjeździe w Okleśnej miejscową „Nadwiślankę” 1956 6-1. Przy prowadzeniu 5-1 do przerwy trener Andrzej Majka wpuścił na plac gry w drugiej połowie dublerów. Łupem bramkowym podzielili się: Szymon Nowak-2, Tomasz Ciołczyk, Damian Radomski, Tomasz Laser oraz Mateusz Radomski. 3 dni później do Ciężkowic zawitała ekipa SPRiN-u Regulice. Jesienne spotkanie obu teamów Regulicach było prawdziwym pojedynkiem rewolwerowców i zakończyło się wygraną „Ciężkowianki” 5-3 po dwóch celnych trafieniach Marcina Pieczary oraz po jednym Marcina Koziarza, Mateusza Chrząścika i Grzegorza Gaja.

Więcej…
 
Porażka z liderem
sobota, 23 maja 2015 21:22

LKS „Ciężkowianka”

herb Ciężkowianka ---- Herb Zyw Żarki

LKS ”Ciężkowianka” Jaworzno - LKS „Zryw” Żarki

0-2 (0-0)

0-1 Piegzik 52'
0-2 Jesionowski 67’

Ciężkowianka: Ciołczyk MaciMecz walkiej – Miziński, Barański, Bulga Mateusz, Ślusarczyk-Laser, Radomski Mateusz, Chrząścik, Radomski Damian (Piętoń)- Ciołczyk Tomasz,  Nowak (Kocot)
Żarki:: Nędza Łukasz- Szafran, Kadłuczka, Jesionowski Kamil, Horawa- Cygan, Piegzik, Adamczyk, Kurzak- Jesionowski Robert, Nędza Patryk
Mimo ogromnej ambicji zawodnicy „Ciężkowianki” ulegli liderowi z Żarek 0-2. Niewątpliwie team trenera Saternusa był faworytem spotkania, będąc drużyną dojrzalszą oraz zdecydowanie przewyższając gospodarzy warunkami fizycznymi, ale ogromna determinacja i wola walki zawodników z Ciężkowic sprawiły, że mecz mógł się podobać licznie zebranej publiczności i długimi fragmentami trzymał w napięciu.

Więcej…
 
A klasa, też zwycięstwo
sobota, 25 kwietnia 2015 21:55


LKS”Ciężkowianka” Jaworzno- LKS „Korona” Lgota (Seniorzy)

4-0 (1-0)

Marcin Pieczara 42'
Damian Radomski 76’
Marcin Koziarz 81’
Mateusz Chrząścik 85’


Ciężkowianka: Ciołczyk Maciej – Miziński, Radomski Mateusz, Bulga Mateusz, Jelonek- Radomski Damian, Drąg (Nowak Szymon), Pieczara (Koziarz Marcin)Wiernek (Barański), - Ciołczyk Tomasz (Piętoń), Chrząścik

O 17.00 na murawę stadionu „Ciężkowianki” wybiegły drużyny seniorów tych samych klubów (Ciężkowianki i Lgoty). Od początku inicjatywa należała do miejscowych, którzy stwarzali sobie dogodne sytuacje strzeleckie po dynamicznych rajdach Tomka Ciołczyka i Damiana Radomskiego. Niestety pod bramką „Korony” brakowało precyzji, bądź skutecznie interweniował golkiper gości. Dopiero w 42 minucie dwójkową akcję Kuby Drąga skutecznie sfinalizował płaskim uderzeniem z 18 metrów Marcin Pieczara.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 18