Start Relacje ze spotkań
Relacje
NIESPODZIEWANY REMIS „Ciężkowianki”
poniedziałek, 20 czerwca 2016 10:35

logo Victoria Zalas logo Cięzkowianka Jaworzno

LKS „VICTORIA” ZALAS- LKS „CIĘŻKOWIANKA” JAWORZNO

2 - 2  (2 - 1)

Bramki dla „Ciężkowianki”: Tomasz Ciołczyk oraz Tomasz Laser po 1

Przed tygodniem zawodnicy „Victorii” po wygranej w Byczynie ze „Zgodą” 1-0 zapewnili sobie awans do klasy okręgowej. Z kolei „Ciężkowianka” po słabej grze uległa na własnym stadionie „Wiśle” Jankowice 1-3. Tym samym zdecydowanym faworytem sobotniej konfrontacji do jakiej doszło w ostatniej kolejce ligowych zmagań chrzanowskiej klasy „A” był  świeżo upieczony mistrz chrzanowskiej A-klasy z Zalasu. Tym bardziej, iż jesienią „Victoria” po perfekcyjnie wykonanych stałych fragmentach gry zwyciężyła w Ciężkowicach 3-0. Miejscowi  przygotowali w sobotę specjalną oprawę na to spotkanie, a zawodnicy wchodzili na boisko w iście ekstraklasowym stylu wraz z eskortą dzieci. Naszej drużynie nie pozostawało nic innego, jak tylko spróbować popsuć to piłkarskie święto w Zalasie.

Więcej…
 
WYGRANA Z WOLANKĄ
niedziela, 05 czerwca 2016 18:48

LKS Ciężkowianka


LKS WOLANKA LKS CIĘŻKOWIANKA

LKS „Wolanka” Wola Filipowska - LKS „Ciężkowianka”

1-2 (0-1)

 • 0-1   Ciołczyk T. 33’
 • 0-2   Biel 63’
 • 1-2   Gaj 90’ (karny)

Ciężkwianka: Maciej Ciołczyk – Mateusz Radomski, Bulga, Barański, Damian Radomski –Chrząścik,Szymon  Nowak,  Biel, Marcin PIeczara(70' Jakub Ślusarczyk), , Bartosz.Pieczara – Tomasz Ciołczyk (od 80’ Jakub Kościak)

W 24 kolejce rozegranej w minioną sobotę seniorzy „Ciężkowianki” rywalizowali w Woli Filipowskiej z miejscową „Wolanką”. Tym razem na ławce trenerskiej zasiadł Andrzej Majka, który zastąpił nieobecnego z powodów rodzinnych Wojciecha Tomasiewicza. „Ciężkowicki walec” sprawił w tym dniu psikusa gospodarzom na których obiekcie odbywał się Festyn Sportowo Rekreacyjny wygrywając po zaciętym pojedynku 2-1.

Więcej…
 
Sabuda show
Wpisany przez Pawła Jędrusika (zdjęcia)   
niedziela, 08 maja 2016 10:52

Chrzanowska klasa A

derby Ciężkowianka - Zgoda

LKS”Ciężkowianka” Jaworzno – LKS „Zgoda” Byczyna

1-5 (0-3)

 • 0-1 Sabuda 17’
 • 0-2 Barański (samobójcza) 35’
 • 0-3 Sabuda 41’ ( wolny)
 • 1-3 Miziński 57’
 • 1-4 Sabuda 68’
 • 1-5 Sabuda 70’

Sędziowali Filip Brodziński oraz Sławomir Tomczyk i Paweł Gałka (Podokręg Olkusz)
Żółte kartki: Barański iM. Radomski („Ciężkowianka) oraz Piecka i Smreczak („Zgoda”)

Ciężkowianka: M. Ciołczyk ( od 70’ Kocot) – Barański, M.Radomski,Bulga ,D.Radomski- Chrząscik, Ogonowski, Biel, M. Pieczara, Wiernek( 46’ Miziński)- T.Ciołczyk ( od 68’ Sz. Nowak)

Zgoda: Jończyk- Siemek, Dulowski (od 38’ Piecka), Dobrzański, Smreczak-Przebindowski, Kempka, Jaromin, Aleksandrow ( od 83’ Trzop)- Rzeszutko, Sabuda

Sobotnie spotkanie derbowe w Ciężkowicach było widowiskiem jednego aktora jakim był bez wątpienia Sabuda. Najlepszy strzelec chrzanowskiej „A” klasy na którego skuteczność wiosną zaczęto w Byczynie narzekać  zaprezentował się z jak najlepszej strony od pierwszej do ostatniej minuty walnie przyczyniając się do wysokiej wygranej podopiecznych Jacka Skopowskiego.

Więcej…
 
KOLOROWO W CIĘŻKOWICACH
niedziela, 01 maja 2016 08:01


Orzeł Balin

LKS „Ciężkowianka”- lKS”Orzeł” Balin

1 : 1 (1:0)

1-0   D. Radomski 2’ ( karny)
1-1   P.Stępień 54

Ciężkowianka: Kotyza – Miziński, M.Radomski,Bulga ,D.Radomski- B. Pieczara (od 55’ Ogonowski), Biel, M. Pieczara, Sz.Nowak( 78’ M. Ślusarczyk), Chrząścik – Wiernek( 65’P.Ciołczyk)

Orzeł Balin: Ryszka- Gocyk, Wierzba, Kuciel ( Kaja od 89’ Nawrocki), Przebindowski- Krauz, Wściubiak, Liszka (Gajos), A.Stępień- P. Stępień, Rojek ( Czub)

Licznie zgromadzona publiczność na stadionie w Ciężkowicach zobaczyła w minioną sobotę zacięte, interesujące widowisko, które zafundowały oba teamy. W rundzie jesiennej „Ciężkowianka” wygrała w Balinie, ale po wiosennych transferach „Orzeł” jest zupełnie inną drużyną o czym świadczą wygrane z aspirującymi do awansu drużynami „Arki” Babice oraz przed tygodniem 1-0 ze „Zgodą” Byczyna ( którą porażka kosztowała utratę fotela lidera). W Balinie prezesem jest pochodzący z Jaworzna Łukasz Mróz. Ponadto występuje całkiem spora kolonia jaworznickich zawodników. W składzie wyjściowym „Ciężkowianki” nie mogli wystąpić z różnych względów pauzujący za kartki Tomasz Ciołczyk oraz Laser i Barański. Szczególnie brak popularnego „Szabesa” był w sobotę odczuwalny. O ile do ambicji i zaangażowania zawodników trenera Tomasiewicza nie można mieć zastrzeżeń, to pod bramką gości w sobotę zdecydowanie zabrakło skuteczności.

Więcej…
 
Wygrana w Luszowicach
Wpisany przez Wojt   


Polonia -              Ciężkowianka

LKS „Polonia” Luszowice- LKS „Ciężkowianka”

0-2 (0-1)

 • 0-1   Mariusz Biel 41’
 • 0-2   Mariusz Biel 57’

Ciężkowianka: Kotyza- Miziński, Bulga, Radmoski M., Radomski D.- Laser, Pieczara Marcin, Biel, Chrząścik, Pieczara Bartosz-Wiernek
Ponadto grali: Nowak, Chucherko, Ciołczyk Przemysław, Ciołczyk Tomasz

Mecz w Luszowicach, pomimo miejsca w tabeli gospodarzy, nie należał do łatwych. Gospodarze po "blamażu" w ostatnim meczu ze Zgodą Byczyna, chcieli za wszelką cenę udowodnić, że nie można ich skreślać.

Więcej…
 
KANONADA W CIĘŻKOWICACH
niedziela, 17 kwietnia 2016 11:05

LKS „Ciężkowianka”- KS”Start” Kamień

6-2 (2-0)

Ciężkowianka: Kotyza(M.Ciołczyk) – Chucherko, M.Radomski,Bulga ,D.Radomski-  Laser, Miziński, Biel,Ogonowski (B. Pieczara), Sz.Nowak – T.Ciołczyk(P.Ciołczyk)
Start Kamień: Wachnicki- Kobek, Wróbel, Kozioł, Grzesiak- M.Wawro, K. Bulanda, D.Bulanda,Gara- G.Panek, Pytka( w drugiej połowie zagrali również Słowiński, P.Wawro i Śliwa)

 • 1-0   Biel 20’
 • 2-0   T.Ciołczyk 21
 • 3-0   Wawro (samobójcza) 55
 • 3-1   Gara 62’
 • 4-1 D,Radomski 65’ (karny)
 • 5-1 Biel 67’
 • 5-2 Grzesiak 71’
 • 6-2 Sz. Nowak 88’

Po porażce w Tenczynku „Ciężkowianka” na pewno nie była faworytem sobotniej konfrontacji ze „Startem” Kamień. Tym bardziej, że w dotychczas trzech rozegranych spotkaniach z tą drużyną ciężkowicki team za każdym razem przegrywał 1-3, 0-4 oraz 2-4. Przed tygodniem zawodnicy Kamienia pokonali na własnym boisku lidera „Zgodę” Byczyna 3-1, zaś w w składzie wyjściowym „Ciężkowianki” nie mogli wystąpić z różnych względówWiernek, Chrząścik, Ślusarczyk i Barański. Tymczasem publiczność przybyłą na ciężkowicki stadion spotkało miłe rozczarowanie, gdyż „Ciężkowianka” niczym feniks z popiołów odbudowała się po ubiegłotygodniowym laniu w Tenczynku pewnie pokonując wyżej notowanych rywali. W tym miejscu na podkreślenie zasługuje bezinteresowna pomoc trenera „Zgody” Jacka Skopowskiego, który z racji konfrontacji w Kamieniu podzielił się swoją aktualną wiedzą na temat stylu gry drużyny z Kamienia z ciężkowickim sztabem szkoleniowym. W ekipie „Startu” nie wystąpił najskuteczniejszy snajper Piotr Panek, który musiał pauzować za żółte kartki. Na podkreślenie zasługuje fakt, że dublerzy „ciężkowickiego walca” stanęli na wysokości zadania realizując w pierwszej połowie perfekcyjnie taktykę opracowaną przez trenera Wojciecha Tomasiewicza. Wysoki pressing w wykonaniu ciężkowickiego teamu od pierwszych minut przynosił efekty. Zawodnicy gości mieli problemy z przedostaniem się pod bramkę Kotyzy będąc umiejętnie wybijani z gry. Za to ofensywne szarże w wykonaniu Mizińskiego, braci Radomskich oraz Szymona Nowaka, Ciołczyka i Lasera siały prawdziwe spustoszenie w liniach defensywnych przyjezdnych.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 19