Start Juniorzy
Juniorzy
Szczęśliwa trzynastka "Ciężkowianki"
sobota, 25 kwietnia 2015 21:34

LKS „Ciężkowianka” JaworznoJuniorzy młodsi


LKS„Ciężkowianka” Jaworzno – LKS „Korona” Lgota (juniorzy)

9-0 ( 5-0)

Nie będą mile wspominać sobotnich konfrontacji w Ciężkowicach zawodnicy „Korony” Lgota. W sumie zaaplikowano im aż 13 goli. Przed południem ciężkowiccy juniorzy młodsi pokonali swoich rówieśników z gminy Trzebinia 9-0, prowadząc do przerwy 5-0. A dwucyfrówka była dosłownie o krok. Łupem bramkowym podzielili się Daniel Łękawski-4, Krzysztof Kamiński i Patryk Paździora po 2 oraz Patryk Wronka-1.
Po południu seniorzy wygrali 4 : 0.
Skład Ciężkowianki (juniorzy młodsi): Hubert Trojan- Ciołczyk Damian, Pieczara Bartosz, Ślusarczyk Jakub, Miś Konrad-Taraur Marek, Łękawski Daniel. Panek Mateusz (Jamróz Piotr), Wronka Patryk- Kamiński Krzysztof, Paździora Patryk (iw)


 
Juniorzy młodsi
niedziela, 01 marca 2015 20:08

LKS "Ciężkowianka"

piłka nożna


Ciężkowianka” na podium w Olkuszu

Skład „Ciężkowianki” : Hubert Trojan – Damian Ciołczyk, Daniel Łękawski, Dominik Ciołczyk, Bartosz Pieczara, Konrad Miś, Patryk Paździora, Krzysztof Kamiński, Szymon Pstraś, Michał Pierzchała i Marek Taraur.

W ubiegłą niedzielę 1 marca na hali olkuskiego MOSiR-u przy ulicy Wiejskiej rozegrano spotkania finałowe Halowych Mistrzostw Podokręgu Olkusz w kategorii juniorów młodszych. Juniorzy „Ciężkowianki” w stawce 10 drużyn uplasowali się na trzecim miejscu.

Więcej…
 
„Ciężkowianka” na podium

LKS „Cieżkowianka” Jaworzno

W niedzielę 18 stycznia w rozegmłodzi piłkarze ranym Finale Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Podokręgu Piłki Nożnej w Chrzanowie juniorzy młodsi „Ciężkowianki” uplasowali się na trzecim miejscu. Rozegrany w Libiążu turniej był zarazem eliminacjami do Halowych Mistrzostw Małopolski Zachodniej.

W pierwszym spotkaniu ciężkowiczanie wysoko pokonali 4-0 „Wolankę” Wola Filipowska. Niestety w kolejnym meczu nieskuteczność pod bramką rywali sprawiła, że mimo optycznej przewagi podopieczni Andrzeja Majki ulegli MKS Alwernia 1-2. Następne rozegrane spotkania zakończyły się rezultatami remisowymi 2-2 z MKS „Fablok” Chrzanów oraz 1-1 ze zwycięzcą imprezy MKS Tzebinia. Opiekunami młodych zawodników z Ciężkowic byli Andrzej Majka oraz Janusz Pieczara.
Zwycięski skład : Hubert Trojan – Jakub Ślusarczyk, Damian Ciołczyk, Daniel Łękawski, Dominik Ciołczyk, Bartosz Pieczara,Konrad Miś, Patryk Paździora, Krzysztof Kamiński, Michał Pierzchała i Marek Taraur.

Wyniki:
„Ciężkowianka” – „Wolanka” Wola Filipowska 4-0 ( bramki Daniel Łękawski-3 oraz Patryk Paździora-1)
„Ciężkowianka”- MKS Alwernia 1-2 ( bramka Krzysztof Kamiński)
„Ciężkowianka”- MKS „Fablok” Chrzanów 2-2 ( bramki Krzysztof Kamiński-2)
„Ciężkowianka”- MKS Trzebinia 1-1( bramka Daniel Łękawski)

 
Juniorzy Ciężkowianki poszli śladami Orlików

Juniorzy młods CięzkowiankiLKS „Cieżkowianka” Jaworzno


Wygrana  „Ciężkowianki” w Chrzanowie

Najwidoczniej juniorzy młodsi „Ciężkowianki” pozazdrościli ostatnich sukcesów swoim młodszym kolegom występującym w kategorii orlików szkolonych przez Tomasza Majkę. W ubiegłą środę 17 grudnia okazali się najlepsi w halowym turnieju piłki nożnej zorganizowanym w chrzanowskiej hali widowiskowo- sportowej przy ulicy Kusocińskiego przez Podokręg Piłki Nożnej w Chrzanowie będącym eliminacjami do Halowych Mistrzostw Małopolski Zachodniej.

Więcej…
 
Juniorzy i trampkarze Ciężkowianki
poniedziałek, 27 maja 2013 09:23

LKS „Ciężkowianka”


Młodzi piłkarze CiężkowiankiUdana sobota

Sobota 18 maja była pomyślnym dniem dla drużyn LKS”Ciężkowianka”. Oprócz wysokiej wygranej na własnym boisku 8-1 z „Orłem Białym” Piekary  Śląskie z tarczą powróciły z wjazdów drużyny młodzieżowe. Juniorzy trenowani przez Bartłomieja Gędłka pokonali w Dąbrowie Górniczej miejscowego „Orła” 7-0. Łupem bramkowym podzielili się Marszałek-3 oraz Frączek, Niziński,Gaj i Błażowski po 1 bramce. Z kolei podopieczni Tomasza Majki z rocznika 2004 uczestniczyli uczestniczyli w finałowym turnieju o mistrzostwo Podokręgu Olkusz. Po wygranej z Sułoszową 4-1, w decydującym spotkaniu ulegli gospodarzom z Olkusza 1-6. Tym samym ciężkowicka jedenastka została wicemistrzem olkuskiego Podokręgu Piłki Nożnej w tej kategorii wiekowej. Udział w rozgrywkach  jest współfinansowany z budżetu miasta Jaworzna.

 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 4 z 5