Start Zarząd klubu

Sondy

Jesteś fanem klubu piłkarskiego Jaworzna?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Zarząd klubu
Uroczystości jubileuszowe cd.

uroczystości jubileuszowe65 lat LKS „Ciężkowianka” Jaworzno!

Imponujące obchody jubileuszu 65-lecia Ludowego Klubu Sportowego ”Ciężkowianka” przeszły już do historii. W sobotę 19 września i niedzielę 20 września świętowały całe rodziny. Było to wielkie przedsięwzięcie logistyczno- organizacyjno- zabawowe prawdziwe święto wielu pokoleń od wnuka do dziada. W ramach Jubileuszowego Festynu Rodzinnego zorganizowanego pod hasłem „Od aktywności fizycznej do sportu i zdrowia”  bawiło się niemal 800 uczestników . Przedsięwzięcie współfinansowane było ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Fundacji Tauron,  Balamary Resources Limited,  Śląskiego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Katowicach,  oraz własnych. Zainaugurował je rozegrany w sobotę 19 września mecz seniorów LKS „Ciężkowianka”- MKS Alwernia podczas którego gratulacje z okazji jubileuszu złożyli prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Olkuszu Bolesław Ściepura oraz wiceprezes „SKOK” Jaworzno Tadeusz Dubiański. Rywale z Małopolski okazali się wymagającym przeciwnikiem remisując bezbramkowo z „ciężkowickim walcem”.  W niedzielę 20 września w ramach Jubileuszowego Festynu Rodzinnego ” Od Aktywności Fizycznej do Sportu i Zdrowia”  odbyły się główne imprezy jubileuszowe. Honorowy patronat nad nimi objęli: Wiceprezes Rady Ministrów Janusz Piechociński, Przewodniczący Rady Głównej Zrzeszenia LZS Władysław Kosiniak Kamysz, Poseł do Parlamentu Europejskiego Jarosław Kalinowski, Senator RP Bogusław Śmigielski, Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa, Wicemarszałek Województwa Śląskiego Stanisław Dąbrowa, Prezes Śląskiego Zrzeszenia LZS Tomasz Czerwiecki, Prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Chrzanowie Józef Cichoń, Prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Sosnowcu Józef Grząba oraz Prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Olkuszu Bolesław Ściepura. Patronat medialny sprawowała TVP Katowice, www.jaw.pl, www.jaworznianin.pl, oraz gazety „Co Tydzień” i „Tydzień w Jaworznie”. Zaproszenie do wspólnej zabawy przyjęli  uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Jaworznie oraz przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 4 wraz z wychowawcami oraz dzieci z rodzicami i opiekunami z całej dzielnicy Ciężkowice i nie tylko, a także cała rzesza wolontariuszy).

Więcej…
 
WYBORY W "CIĘŻKOWIANCE"

Zebranie sprawozdawczo-wyborczeW miniony czwartek 25 czerwca odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze LKS „Ciężkowianka” Jaworzno. Zebranie otworzył, witając wszystkich obecnych w imieniu zarządu prezes  Janusz Ciołczyk. Po zatwierdzeniu porządku obrad i przyjęciu regulaminu obrad dokonano wyboru komisji skrutacyjnej oraz uchwał i wniosków. Przewodniczącym walnego zebrania został Alojzy Siemek, zaś sekretarzem Zbigniew Lorek. Po stwierdzeniu prawomocności walnego zebrania sprawozdanie w imieniu ustępującego zarządu złożył Janusz Ciołczyk. W imieniu komisji rewizyjnej sprawozdanie przedstawił Paweł Bulga, natomiast Grażyna Gąsecka przedstawiła sprawozdanie finansowe za ubiegły rok. Zebrani udzielili absolutorium ustępującemu Zarządowi, zatwierdzili sprawozdanie finansowe za rok 2014 oraz dokonali zmian w statucie stowarzyszenia. Następnie odbyły się wybory do władz stowarzyszenia.

Więcej…
 
Podziękowanie
Wpisany przez Janusz Ciołczyk   
wtorek, 11 listopada 2014 22:06

Janusz CiołczykJaworzno, 10 listopada 2014 r.

Szanowni Państwo!

W obliczu niepewnego jutra - jako społeczny prezes organizacji pozarządowej LKS „Ciężkowianka” Jaworzno od  16 lat - w imieniu własnym i moich poprzedników pragnę wyrazić głęboką wdzięczność wielu pokoleniom Jaworznian, zawodnikom, uczestnikom zajęć i imprez, festynów, kibicom, wolontariuszom, za poświęcenie na boisku, wszystkie wzruszenia i radości, za fenomenalny doping, wspólną zabawę z dziećmi, za każdą przyniesioną do klubu paczkę mikołajową, za symboliczną złotówkę na półkolonię.

Więcej…
 
"Ciężkowianka" 2014

Prezes Ciężkowianki


Walne w „Ciężkowiance”

W czwartek 12 czerwca br.  w lokalu klubowym odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze LKS „Ciężkowianka” Jaworzno.

Walnemu zebraniu przewodniczył prezes Janusz Ciołczyk, zaś sekretarzem wybrano Danutę Michalską. Zebranie było okazją do podsumowania działalności za 2013 rok. Sprawozdanie w imieniu Zarządu złożył prezes Janusz Ciołczyk, zaś w imieniu Komisji Rewizyjnej jej przewodniczący Tadeusz Maślisz. Sprawozdanie finansowe zaprezentowała główna księgowa Stowarzyszenia.

Zebrani przyjęli sprawozdania Zarządu, Komisji Rewizyjnej i finansowe Stowarzyszenia za 2013 rok oraz udzielono absolutorium  Zarządowi za 2013 rok.

Więcej…
 
Propozycje Urzędu Miasta w sprawie "Ciężkowianki"
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 17 marca 2014 09:37

LKS


W celu zapoznania się z propozycjami Urzędu Miasta związanymi z klubem LKS "Cięzkowianka", zamieszczamy aktualne dokumenty:

dokument pdf

Pobierz dokument :


 
Seniorzy Ciężkowianki wystąpią w II grupie chrzanowskiej klasy B
poniedziałek, 12 sierpnia 2013 07:52


Oświadczenie

W dniu 24 lipca 2013 roku Zarząd Ludowego Klubu Sportowego „Ciężkowianka” wycofał z rozgrywek grupy II śląskiej klasy okręgowej drużynę seniorów.

Stowarzyszenie nasze prowadziło w sezonie 2012/13 roku szkolenie piłkarskie dzieci, młodzieży oraz dorosłych uzdolnionych sportowo od 6 roku życia w 5 drużynach, którym objęto 110 zawodników.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 2 z 3