Start Zarząd klubu
Zarząd klubu
WYBORY W "CIĘŻKOWIANCE"

Zebranie sprawozdawczo-wyborczeW miniony czwartek 25 czerwca odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze LKS „Ciężkowianka” Jaworzno. Zebranie otworzył, witając wszystkich obecnych w imieniu zarządu prezes  Janusz Ciołczyk. Po zatwierdzeniu porządku obrad i przyjęciu regulaminu obrad dokonano wyboru komisji skrutacyjnej oraz uchwał i wniosków. Przewodniczącym walnego zebrania został Alojzy Siemek, zaś sekretarzem Zbigniew Lorek. Po stwierdzeniu prawomocności walnego zebrania sprawozdanie w imieniu ustępującego zarządu złożył Janusz Ciołczyk. W imieniu komisji rewizyjnej sprawozdanie przedstawił Paweł Bulga, natomiast Grażyna Gąsecka przedstawiła sprawozdanie finansowe za ubiegły rok. Zebrani udzielili absolutorium ustępującemu Zarządowi, zatwierdzili sprawozdanie finansowe za rok 2014 oraz dokonali zmian w statucie stowarzyszenia. Następnie odbyły się wybory do władz stowarzyszenia.

Więcej…
 
Podziękowanie
Wpisany przez Janusz Ciołczyk   
wtorek, 11 listopada 2014 22:06

Janusz CiołczykJaworzno, 10 listopada 2014 r.

Szanowni Państwo!

W obliczu niepewnego jutra - jako społeczny prezes organizacji pozarządowej LKS „Ciężkowianka” Jaworzno od  16 lat - w imieniu własnym i moich poprzedników pragnę wyrazić głęboką wdzięczność wielu pokoleniom Jaworznian, zawodnikom, uczestnikom zajęć i imprez, festynów, kibicom, wolontariuszom, za poświęcenie na boisku, wszystkie wzruszenia i radości, za fenomenalny doping, wspólną zabawę z dziećmi, za każdą przyniesioną do klubu paczkę mikołajową, za symboliczną złotówkę na półkolonię.

Więcej…
 
"Ciężkowianka" 2014

Prezes Ciężkowianki


Walne w „Ciężkowiance”

W czwartek 12 czerwca br.  w lokalu klubowym odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze LKS „Ciężkowianka” Jaworzno.

Walnemu zebraniu przewodniczył prezes Janusz Ciołczyk, zaś sekretarzem wybrano Danutę Michalską. Zebranie było okazją do podsumowania działalności za 2013 rok. Sprawozdanie w imieniu Zarządu złożył prezes Janusz Ciołczyk, zaś w imieniu Komisji Rewizyjnej jej przewodniczący Tadeusz Maślisz. Sprawozdanie finansowe zaprezentowała główna księgowa Stowarzyszenia.

Zebrani przyjęli sprawozdania Zarządu, Komisji Rewizyjnej i finansowe Stowarzyszenia za 2013 rok oraz udzielono absolutorium  Zarządowi za 2013 rok.

Więcej…
 
Propozycje Urzędu Miasta w sprawie "Ciężkowianki"
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 17 marca 2014 09:37

LKS


W celu zapoznania się z propozycjami Urzędu Miasta związanymi z klubem LKS "Cięzkowianka", zamieszczamy aktualne dokumenty:

dokument pdf

Pobierz dokument :


 
Seniorzy Ciężkowianki wystąpią w II grupie chrzanowskiej klasy B
poniedziałek, 12 sierpnia 2013 07:52


Oświadczenie

W dniu 24 lipca 2013 roku Zarząd Ludowego Klubu Sportowego „Ciężkowianka” wycofał z rozgrywek grupy II śląskiej klasy okręgowej drużynę seniorów.

Stowarzyszenie nasze prowadziło w sezonie 2012/13 roku szkolenie piłkarskie dzieci, młodzieży oraz dorosłych uzdolnionych sportowo od 6 roku życia w 5 drużynach, którym objęto 110 zawodników.

Więcej…
 

LKS Ciężkowianka JaworznoLKS "Cięzkowianka" Jaworzno


Walne w „Ciężkowiance”

Rodzinne granie w CięzkowicachW piątek 28 czerwca br. w lokalu klubowym odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo- Programowe LKS „Ciężkowianka” Jaworzno.
Obradom przewodniczył wiceprezes Alojzy Siemek, zaś sekretarzem wybrano Zbigniewa Lorka. Zebranie było okazją do podsumowania działalności za 2012 rok.
Sprawozdanie w imieniu  zarządu złożył prezes Janusz Ciołczyk, zaś w imieniu komisji rewizyjnej jej przewodniczący Tadeusz Maślisz.
W wyniku dyskusji zebrani przyjęli sprawozdania zarządu, komisji rewizyjnej i finansowe stowarzyszenia za 2012 rok oraz udzielono absolutorium  zarządowi za 2012 rok.
Do niewątpliwych sukcesów stowarzyszenia w 2012 roku zaliczono wicemistrzostwo Podokręgu Olkusz w kategorii juniorów młodszych, 3 miejsce seniorów w halowym turnieju piłki nożnej Akademia Cup’2012 w Zabierzowie, czy 4 miejsce żaków w halowych mistrzostwach Podokręgu Olkusz. Stowarzyszenie prowadziło w 2012 roku szkolenie piłkarskie dzieci, młodzieży i dorosłych uzdolnionych sportowo od 6 roku życia w 5 drużynach objęto 110 zawodników.
24 stycznia 2013 roku Komisja Kultury, Sportu i Turystyki Rady Miejskiej w Jaworznie wyróżniła stowarzyszenie LKS ”Ciężkowianka” Jaworzno za działalność na rzecz upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2012 roku.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 2 z 3