Start Młodzicy
Młodziki
Spotkanie wigilijne z orlikami ...
niedziela, 18 grudnia 2016 12:09

Rodzinne spotkanie świąteczne w LKS „Ciężkowianka”

W środę 14 grudnia podsumOrliki owała sezon drużyna orlików LKS „Ciężkowianka”.  W spotkaniu  udział wzięli uczestnicy i instruktorzy zajęć, członkowie zarządu stowarzyszenia, rodzice i wolontariusze . Gości przywitał prezes LKS „Ciężkowianka” Janusz Ciołczyk, zaś podsumowania sezonu dokonał trener Tomasz Majka. Długą chwilę trwało zanim wszyscy obecni połamali się opłatkiem składając sobie życzenia w atmosferze świątecznej serdeczności. Uczestnikom zajęć wręczono nagrody za osiągnięcia na niwie sportowej.

Więcej…
 

VIII Halowy Turniej Dzieci Jaworzno ’2016

najstarsza grupa turniejowaJak co roku na przełomie listopada i grudnia LKS „Ciężkowianka” wespół z Miejskim Centrum Kultury  i Sportu była organizatorem Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci, który odbył się w ramach projektu pn. „Piłka nożna wrogiem nałogów”. W niedzielę 27 listopada- po raz drugi w Hali Sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu  przy ulicy Inwalidów Wojennych 18 na Osiedlu Stałym- dziewczęta i chłopcy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych żaków (rocznik 2008), orlików (rocznik 2006) oraz młodzików (rocznik 2004). Zadanie zostało wsparte ze środków budżetowych samorządu województwa śląskiego, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Gminy Jaworzno. Ponadto przedsięwzięciu pomocy: udzielili poseł na Sejm RP Paweł Bańkowski, „Fornit” Sp. z o.o,, Zakład Ciastkarski Janina Banasik oraz radny Rady Miejskiej w Jaworznie Janusz Ciołczyk.

Na starcie turnieju, który stanowi dobrą propozycję alternatywnej formy spędzenia wolnego czasu, służąc promocji zdrowego, higienicznego trybu życia, stanęło 12 teamów z Jaworzna, Śląska i Małopolski.

Więcej…
 
„Ciężkowianka” druga w Trzebini

Młodzicy CiężkowiankiW sobotę 19 listopada młodzicy „Ciężkowianki”, którzy po rundzie jesiennej są liderami w swojej grupie rozgrywkowej Chrzanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej  wzięli udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej organizowanym przez Akademię 21 Trzebinia. Jaworznianom przyszło rywalizować w grupie B z drużynami z Libiąża,  Olkusza oraz gospodarzami. Na starcie stanęło 8 drużyn z terenu Śląska i Małopolski. W pierwszych meczu podopieczni Tomasza Majki po celnych trafieniach Kucharskiego i Proksy pokonali 2-0 „Górnika” Libiąż. W kolejnym spotkaniu hattrick Michała Kucharskiego zapewnił ciężkowickiemu teamowi okazałą wygraną z gospodarzami Akademią Piłkarską Trzebinia 3-0. O pierwszym miejscu w grupie zadecydował mecz ze „Słowikiem” Olkusz, który dzięki „złotemu golowi” Kominiaka również wygrali młodzi jaworzniccy piłkarze. W półfinałowym derbowym spotkaniu „Ciężkowianka” po bramce Kucharskiego okazała się lepsza od „Szczakowianki” wygrywając 1-0. W finale jaworznianie mimo ambitnej postawy ulegli 0-2 występującemu w małopolskiej klasie okręgowej młodzików chrzanowskiemu  ”Fablokowi”.

Więcej…
 
Młodzież „Ciężkowianki” Mistrzami Jesieni
niedziela, 13 listopada 2016 21:44

Młodzicy mistrami jesieni 2016Udanie zakończyły rozgrywki rundy jesiennej drużyny młodzieżowe LKS „Ciężkowianka” uczestniczące w rozgrywkach pod egidą Podokręgu Chrzanów. Młodzicy „Ciężkowianki” po rundzie jesiennej sezonu piłkarskiego 2016/17 zajmują pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej mimo, iż na wiosnę mają do rozegrania jeszcze jedno zaległe spotkanie mistrzowskie.

Ciężkowicki team szkolony przez Tomasza Majka w 7 rozegranych spotkaniach zdobył 21 punktów, wygrywając wszystkie spotkania mistrzowskie. Pierwsze miejsce „Ciężkowianka” zapewniła sobie po wygranej 7-3 w Żarkach. Ciężkowiccy piłkarze strzelili 50 bramek, tracąc 7. Drugie miejsce w tabeli z takim samym dorobkiem punktowym zajmuje kolejna jaworznicka drużyna „Victoria” 1918 Jaworzno, która rozegrała o jeden mecz więcej. W bezpośrednim spotkaniu między jaworznickimi teamami „Ciężkowianka” po trzech bramkach Kucharskiego zwyciężyła 3-1. Najwięcej bramek dla „Ciężkowianki” zdobyli Kucharski 23, Pawełek 7 oraz Proksa 5. Podstawową kadrę tworzyli bramkarze Glimos, Wirski, Patyk oraz zawodnicy z pola Chmiel, Wontor, Wójcik, Proksa, Gulak, Kominiak, Cieśla, Zięcina, Pawełek, Kucharski, Kisała, Nalepka, Machejek, Szalek, Dulian, Grodzki, Tondos. W nagrodę zawodnicy w najbliższy wtorek będą mogli zobaczyć na żywo konfrontację młodzieżowych reprezentacji Polski i Niemiec do której dojdzie w Tychach, zaś w sobotę 19 listopada uczestniczyć będą w Trzebini w Halowym Turnieju Piłki Nożnej organizowanym przez Akademię 21 Trzebinia.

Więcej…
 
Sukces najmłodszych ...

dyplomBrązowy medal młodzików „Ciężkowianki”

We wtorek 7 czerwca 2016 roku na obiektach  LKS „Pasjonat” Dankowice odbył się Wojewódzki Finał Turniej Piłki Nożnej Chłopców i Dziewcząt rocznik 2003 i młodsi „MAŁA Piłkarska Kadra Czeka”  będący nieoficjalnymi Mistrzostwami Śląskiego Zrzeszenia LZS w  na obiektach sportowych LKS „Pasjonat” Dankowice. Wśród dziewcząt najlepszy okazał się team  „Gol” Częstochowa, który wyprzedził  Kobiece Towarzystwo Sportowe Polonia Bytom oraz  Uczniowski Klub Sportowy Rudnik. Do wojewódzkiego finału zakwalifikowali się młodzicy LKS „Ciężkowianka”- którzy w rozgrywkach ligowych zostali wicemistrzami Podokręgu Chrzanów. Wśród chłopców rywalizowało 7 drużyn (ósma nie dotarła na miejsce finału).

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 10