Start Młodzicy
Młodziki
Wicemistrzostwo Młodzików „Ciężkowianki”
niedziela, 05 czerwca 2016 20:39

młodzi mistrzowieMłodzicy „Ciężkowianki” w zakończonym sezonie piłkarskim 2015/16 zostali wicemistrzami Podokręgu Chrzanów w swojej kategorii wiekowej. Ciężkowicki team szkolony przez Tomasza Majka w  14 spotkaniach zdobył 31 punktów, wygrywając 10 spotkań, raz remisując i 3-krotnie przegrywając.

Ciężkowiccy piłkarze strzelili 85 bramek, tracąc 37. Po bardzo dobrej rundzie jesiennej tracili tylko 2 punkty do lidera z Chrzanowa. Niestety początek rundy rewanżowej wypadł nieco słabiej słabiej, ale w końcówce sezonu odnieśli swoje najwyższe zwycięstwo 17:0 z Koroną Lgotą. Królem strzelców zespołu został Michał Kucharski  z 19 bramkami na koncie, niewiele mniej bramek strzelił Mateusz Proksa, bo aż 16. W trakcie sezonu  zawodnicy „Ciężkowianki” uzyskali 7 razy w meczach hat-tricka (4 razy Kucharski oraz po razie Pawełek, Cieśla i Proksa).

Więcej…
 
Orliki i Żaki "Ciężkowianki"
poniedziałek, 04 kwietnia 2016 21:26

Żaki

Ze zmiennym szczęściem

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały w miniony weekend najmłodsze drużyny LKS ”Ciężkowianka”. Jako pierwsi rozgrywki ligowe wznowili orliki, którzy w sobotę 2 kwietnia wznowlil rozgrywki ligowe. Przeciwnikami podopiecznych Tomasza Majki były na orliku w Pieczyskach chrzanowskie teamy.

Więcej…
 
4 miejsce młodzików „Ciężkowianki” w Krzeszowicach
sobota, 28 listopada 2015 22:01

IV miejsce młodzików CiężkowiankiDla młodzików „Ciężkowianki udział w prestiżowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Krzeszowicach był ostatnim sprawdzianem przed organizowanym cyklicznie w grudniu przez stowarzyszenie Interreginalnym Halowym Turniejem Piłki Nożnej Dzieci. Sprawdzian ten był tym cenniejszy, że młodzi ciężkowiczanie z rocznika 2004 mieli okazję rywalizować z drużynami o rok starszymi. I trzeba przyznać, że na tle starszych kolegów z Małopolski i Podbeskidzia radzili sobie całkiem dobrze.

Więcej…
 
Na obozie sportowym

Na obozie w Makowie Młodzież „Ciężkowianki” w Makowie Podhalańskim

W dniach od 1 do 7 lipca 2015 roku 20 zawodników drużyn młodzieżowych LKS „Ciężkowianki” Jaworzno przebywało na obozie sportowym w Makowie Podhalańskim zorganizowanym na obiektach MKS  „Halniak” w ramach letniego wypoczynku zgłoszonego do Śląskiego Kuratorium Oświaty w Katowicach.. Podczas tygodniowego pobytu w gościnnym hotelu Halniak ciężkowicka młodzież miała do dyspozycji  pełnowymiarowe boisko piłkarskie, boisko orlik oraz bieżnię sportową.  Wszystko to na wyciągnięcie ręki (najdalej do orlika niecałe 100 m).

Podczas obozu młodzi sportowcy szlifowali formę pod opieką szkoleniową trenera Tomasza Majki, któremu pomagali Andrzej Majka oraz  Grzegorz Kucharski. Treningi odbywały się trzy razy dziennie, ale młodzież miała okazję zobaczyć również okoliczne atrakcje, uczestniczyła we wspinaczkach górskich oraz relaksowała się nad rzeką.

W trakcie obozu zawodnicy Ciężkowianki rozegrali  trzy spotkania kontrolne, w których po zaciętej walce pokonali swych rywali z LKS Strzelec Budzów 6:6(rzuty karne 2:0), MKS Babia Góra Sucha Beskidzka 11:10 oraz Wilki Zawoja 9:8. Po ostatnim meczu zawodnicy obydwu drużyn wraz z  rodzicami młodych sportowców, którzy przyjechali w odwiedziny spotkali się przy grillu. Wszystkie mecze były dokumentowane i  analizowane na bieżąco po wieczornym posiłku. Poza typowo piłkarskimi zawodami  odbyły się  dwa turniej tenisa stołowego (w obu bezkonkurencyjny był Michał Kucharski) oraz dwa biegi na średnie dystanse (tu z kolei najlepszy okazał się Mateusz Proksa.

Więcej…
 
Wygrana orlików w Trzebini
poniedziałek, 18 maja 2015 13:05

Orliki w Trzebini
„Ciężkowianka” wiceliderem!

Kolejne wygrane zapisała na swoim koncie drużyna orlików LKS „Ciężkowianka”. W rozegranych w minioną niedzielę 16 maja podczas turnieju w Trzebini turnieju grupy mistrzowskiej w tej kategorii wiekowej podopieczni trenera Tomasza Majki zmierzyli się z MKS Trzebinia oraz „Triumfem” Alwernia.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 10