Start Młodzicy
Młodziki
Młodzież „Ciężkowianki” Mistrzami Jesieni
niedziela, 13 listopada 2016 21:44

Młodzicy mistrami jesieni 2016Udanie zakończyły rozgrywki rundy jesiennej drużyny młodzieżowe LKS „Ciężkowianka” uczestniczące w rozgrywkach pod egidą Podokręgu Chrzanów. Młodzicy „Ciężkowianki” po rundzie jesiennej sezonu piłkarskiego 2016/17 zajmują pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej mimo, iż na wiosnę mają do rozegrania jeszcze jedno zaległe spotkanie mistrzowskie.

Ciężkowicki team szkolony przez Tomasza Majka w 7 rozegranych spotkaniach zdobył 21 punktów, wygrywając wszystkie spotkania mistrzowskie. Pierwsze miejsce „Ciężkowianka” zapewniła sobie po wygranej 7-3 w Żarkach. Ciężkowiccy piłkarze strzelili 50 bramek, tracąc 7. Drugie miejsce w tabeli z takim samym dorobkiem punktowym zajmuje kolejna jaworznicka drużyna „Victoria” 1918 Jaworzno, która rozegrała o jeden mecz więcej. W bezpośrednim spotkaniu między jaworznickimi teamami „Ciężkowianka” po trzech bramkach Kucharskiego zwyciężyła 3-1. Najwięcej bramek dla „Ciężkowianki” zdobyli Kucharski 23, Pawełek 7 oraz Proksa 5. Podstawową kadrę tworzyli bramkarze Glimos, Wirski, Patyk oraz zawodnicy z pola Chmiel, Wontor, Wójcik, Proksa, Gulak, Kominiak, Cieśla, Zięcina, Pawełek, Kucharski, Kisała, Nalepka, Machejek, Szalek, Dulian, Grodzki, Tondos. W nagrodę zawodnicy w najbliższy wtorek będą mogli zobaczyć na żywo konfrontację młodzieżowych reprezentacji Polski i Niemiec do której dojdzie w Tychach, zaś w sobotę 19 listopada uczestniczyć będą w Trzebini w Halowym Turnieju Piłki Nożnej organizowanym przez Akademię 21 Trzebinia.

Więcej…
 
Sukces najmłodszych ...

dyplomBrązowy medal młodzików „Ciężkowianki”

We wtorek 7 czerwca 2016 roku na obiektach  LKS „Pasjonat” Dankowice odbył się Wojewódzki Finał Turniej Piłki Nożnej Chłopców i Dziewcząt rocznik 2003 i młodsi „MAŁA Piłkarska Kadra Czeka”  będący nieoficjalnymi Mistrzostwami Śląskiego Zrzeszenia LZS w  na obiektach sportowych LKS „Pasjonat” Dankowice. Wśród dziewcząt najlepszy okazał się team  „Gol” Częstochowa, który wyprzedził  Kobiece Towarzystwo Sportowe Polonia Bytom oraz  Uczniowski Klub Sportowy Rudnik. Do wojewódzkiego finału zakwalifikowali się młodzicy LKS „Ciężkowianka”- którzy w rozgrywkach ligowych zostali wicemistrzami Podokręgu Chrzanów. Wśród chłopców rywalizowało 7 drużyn (ósma nie dotarła na miejsce finału).

Więcej…
 
Wicemistrzostwo Młodzików „Ciężkowianki”
niedziela, 05 czerwca 2016 20:39

młodzi mistrzowieMłodzicy „Ciężkowianki” w zakończonym sezonie piłkarskim 2015/16 zostali wicemistrzami Podokręgu Chrzanów w swojej kategorii wiekowej. Ciężkowicki team szkolony przez Tomasza Majka w  14 spotkaniach zdobył 31 punktów, wygrywając 10 spotkań, raz remisując i 3-krotnie przegrywając.

Ciężkowiccy piłkarze strzelili 85 bramek, tracąc 37. Po bardzo dobrej rundzie jesiennej tracili tylko 2 punkty do lidera z Chrzanowa. Niestety początek rundy rewanżowej wypadł nieco słabiej słabiej, ale w końcówce sezonu odnieśli swoje najwyższe zwycięstwo 17:0 z Koroną Lgotą. Królem strzelców zespołu został Michał Kucharski  z 19 bramkami na koncie, niewiele mniej bramek strzelił Mateusz Proksa, bo aż 16. W trakcie sezonu  zawodnicy „Ciężkowianki” uzyskali 7 razy w meczach hat-tricka (4 razy Kucharski oraz po razie Pawełek, Cieśla i Proksa).

Więcej…
 
Orliki i Żaki "Ciężkowianki"
poniedziałek, 04 kwietnia 2016 21:26

Żaki

Ze zmiennym szczęściem

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały w miniony weekend najmłodsze drużyny LKS ”Ciężkowianka”. Jako pierwsi rozgrywki ligowe wznowili orliki, którzy w sobotę 2 kwietnia wznowlil rozgrywki ligowe. Przeciwnikami podopiecznych Tomasza Majki były na orliku w Pieczyskach chrzanowskie teamy.

Więcej…
 
4 miejsce młodzików „Ciężkowianki” w Krzeszowicach
sobota, 28 listopada 2015 22:01

IV miejsce młodzików CiężkowiankiDla młodzików „Ciężkowianki udział w prestiżowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Krzeszowicach był ostatnim sprawdzianem przed organizowanym cyklicznie w grudniu przez stowarzyszenie Interreginalnym Halowym Turniejem Piłki Nożnej Dzieci. Sprawdzian ten był tym cenniejszy, że młodzi ciężkowiczanie z rocznika 2004 mieli okazję rywalizować z drużynami o rok starszymi. I trzeba przyznać, że na tle starszych kolegów z Małopolski i Podbeskidzia radzili sobie całkiem dobrze.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 10