Start Młodzicy
Młodziki
Trampkarze także górą
niedziela, 27 kwietnia 2014 21:48

Cięzkowianka


Ciężkowianka Jaworzno – Tempo Płaza

4:1 (1:1)

1:0 – Jamróz 14’
1:1 – 21’
2:1 – Pstraś 58’
3:1 – Pieczara 66’
4:1 – Guśtak 70’ (karny)

Ciężkowianka: Paluch – Żabicki, Pluta, Panek, Ciołczyk – Pstraś, Guśtak, Szołdra, Pieczara – Jelonek, Jamróz oraz Wojtas i Kurbiel.

Trampkarze Ciężkowianki poszli w ślady swoich starszych kolegów z drużyny seniorów i  w dzisiejszym meczu z drużyną Tempo Płaza odnieśli swoje drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej.

Więcej…
 
Profilaktyczna Rozgrywka
niedziela, 27 kwietnia 2014 09:42

Orliki Ciężkowianki 2014LKS „Cieżkowianka” Jaworzno


Wygrane orlików „Ciężkowianki”

W ramach realizacji zadania z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym pn. „Profilaktyczna Rozgrywka” dofinansowanego z budżetu miasta Jaworzna w ubieglą sobotę udanie zainaugurowali w Trzebini rundę wiosenną orliki „Ciężkowianki”.

Więcej…
 
Udana inauguracja trampkarzy
niedziela, 13 kwietnia 2014 08:49

LKS Ciężkowianka nasze logo


 

LKS „Nadwiślanin” Gromiec – LKS „Ciężkowianka” Jaworzno 2-5 ( 0-4)

Ciężkowianka: Kamela ( Paluch) - Żabicki, Guśtak, Panek, Rydzkowski- Pstraś, Kurbiel, Szołdra, Pieczara- Jamróz, Jelonek

Bramki Pstraś-3, Pieczara i Jamróz- 1

W ramach realizacji zadania z zakresu upowszechniania kultury fizycznej dofinansowanego z budżetu miasta Jaworzna w ubiegłą sobotę udanie zainaugurowali w Gromcu rundę wiosenną trampkarze „Ciężkowianki”.

Więcej…
 
Turniej Orlików

Drużyna CiężkowiankiPodczas ferii drużyna orlików LKS „Ciężkowianki” Jaworzno wyjechała na turniej do Czeladzi, gdzie wzięła udział w rozgrywkach z drużynami z okolic Sosnowca. Celem turnieju było wytypowanie zawodników z różnych zespołów do konsultacji podokręgu. Zawodnicy którzy dostaną się do 18-osobowej ścisłej kadry otrzymają markowe stroje sportowe oraz możliwość grania z najlepszymi z rocznika 2004 mi.in.: z Legią Warszawa oraz Slavią Praga. Najlepszy zawodnik zostanie wysłany na tygodniowy staż do Realu Madryt.  Z naszej ekipy powołanie na pierwsze spotkanie konsultacyjne otrzymali :

  • Michał Kucharski
  • Michał Glimos
  • Mateusz Proksa
Więcej…
 
Młodzież „Ciężkowianki” na podium
niedziela, 03 listopada 2013 20:46

LKS”Ciężkowianka”


Trampkarze CięzkowiankiTrampkarze na trzecim miejscu!

W Podokręgu Chrzanów zakończyły się już rozgrywki rundy jesiennej grup młodzieżowych. Wśród trampkarzy liderem jest MKS Alwernia, która zdobyła komplet punktów. Kolejne miejsca na podium zajęły „Victoria” Zalas oraz „Ciężkowianka” Jaworzno. Ciężkowicki team w 7 spotkaniach zdobył 15 punktów. Na dorobek punktowy złożyło się 5 wygranych (z „Nadwiślaninem” Gromiec 7-1, „Tempo” Płaza 7-1, „Orłem” Balin 7-1, „Startem” Kamień 3-0 i MKS Chrzanów 5-3) oraz 2 porażki ( z liderem Alwernią 0-1- bramka stracona na dwie minuty przed końcem spotkania i „Victorią” Zalas 3-7). Najwięcej bramek dla drużyny będącej pod szkoleniową opieką Andrzeja Majki strzelili Szymon Pstraś-9, Karol Guśtak-6 oraz Wojciech Jelonek i Bartosz Pieczara po 4. W drużynie występowała również urodzona w 2002 roku uczennica Szkoły Podstawowej nr 15 Karolina Sojka.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 10