Start Młodzicy
Młodziki
O puchar premiera Donalda Tuska


IV Turniej Orlika

Zdjęcie grupowe z turniejuPo raz czwarty w Jaworznie na obiekcie Orlika przy ulicy Poniatowskiego w Pieczyskach rozegrano turnieje piłki nożnej w ramach IV edycji turnieju Orlika o puchar premiera Donalda Tuska. Po raz pierwszy do rywalizacji przystąpiły również dziewczęta, które z dobrym skutkiem przejęły w niepodzielne władanie Orlika w środę i czwartek 11 i 12 września. W środę w kategorii młodszej rocznik 2002-2003 zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 15 przed Szkołą Podstawową nr 14 oraz Szkołą Podstawową nr 3. W drużynie popularnej „piętnastki” na szczególne słowa uznania zasłużyły Karolina Sojka oraz Nikola Gaczoł, które jeśli będą chciały solidnie trenować mogą stać się zawodniczkami ligowymi. Dzień później sukcesów zawodniczkom z Podłęża najwidoczniej pozazdrościły dziewczyny ze Szczakowej z Gimnazjum nr 7 wchodzącego w skład Zespołu Szkół nr 3. Na kolejnych miejscach podium uplasowały się SP 15 oraz SP 7. Piątek 13 września okazał się szczęśliwy dla SP 16, która w pokonanym polu pozostawiła SP 6 oraz pierwszą drużynę SP 15.

Więcej…
 
Festyn rodzinny - Turniej Orlików

LKS “Ciężkowianka”, „Wega” MCKiS Jaworzno


O puchar Kalinowskiego

Drużyna Cięzkowianki9 czerwca w ramach bloku sportowego podczas Festynu Rodzinnego z okazji Dni Jaworzna na stadionie w Cieżkowicach, kibice mogli obejrzeli całą serię meczy najmłodszych jaworznickich drużyn piłkarskich. Organizatorami festynu były LKS „Ciężkowianka” oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.

Więcej…
 
Trampkarze zwyciężają

LKS „Cieżkowianka” Jaworzno


Tramkarze walczą dzielnieFestiwal bramek

W ostatnią niedzielę (9 czerwca), zakończyli rozgrywki ligowe w sezonie piłkarskim 2012/2013 trampkarze młodsi LKS „Cieżkowianka” Jaworzno, rozgramiając  u siebie drużynę AKS „Niwka” Sosnowiec 8-1. Zawody były częścią sportowego bloku całodziennego rodzinnego festynu, zorganizowanego przez kluby „Wega” MCKiS i LKS „Ciężkowianka” z okazji Dni Jaworzna.

Więcej…
 
Turniej trampkarzy


Ciężkowianka Jaworzno vs. Akademia Piłkarska Jaworzno

Opublikowano:  ">YouTube 10 czerwca 2013 (elastic303)

Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla Ciężkowianki.

 
Juniorzy i trampkarze Ciężkowianki
poniedziałek, 27 maja 2013 09:23

LKS „Ciężkowianka”


Młodzi piłkarze CiężkowiankiUdana sobota

Sobota 18 maja była pomyślnym dniem dla drużyn LKS”Ciężkowianka”. Oprócz wysokiej wygranej na własnym boisku 8-1 z „Orłem Białym” Piekary  Śląskie z tarczą powróciły z wjazdów drużyny młodzieżowe. Juniorzy trenowani przez Bartłomieja Gędłka pokonali w Dąbrowie Górniczej miejscowego „Orła” 7-0. Łupem bramkowym podzielili się Marszałek-3 oraz Frączek, Niziński,Gaj i Błażowski po 1 bramce. Z kolei podopieczni Tomasza Majki z rocznika 2004 uczestniczyli uczestniczyli w finałowym turnieju o mistrzostwo Podokręgu Olkusz. Po wygranej z Sułoszową 4-1, w decydującym spotkaniu ulegli gospodarzom z Olkusza 1-6. Tym samym ciężkowicka jedenastka została wicemistrzem olkuskiego Podokręgu Piłki Nożnej w tej kategorii wiekowej. Udział w rozgrywkach  jest współfinansowany z budżetu miasta Jaworzna.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 10