Start

Wszystkiego najlepszego w roku 2019

Wszystkiego  najlepszego w roku 2020

Sondy

Jesteś fanem klubu piłkarskiego Jaworzna?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Klub Wega zaprasza


Tyle słońca w Ciężkowicach!

LKS „Ciężkowianka”, „Wega” MCKiS


RODZINNE GRANIE 4R pod patronatem Pierwszej Pary RP                 

Na oficjalnej stronie Prezydenta RP

Dzień rodzinyW ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Rodzin pod patronatem Pary Prezydenckiej Anny i Bronisława Komorowskich organizacja pozarządowa LKS „Ciężkowianka” Jaworzno, Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie i klub „Wega” MCKiS zorganizowały w minioną niedzielę 8 czerwca w Ciężkowicach Festyn „RODZINNE GRANIE 4R”. Dwunastogodzinną plenerową imprezę - wpisaną także w kalendarz obchodów Dni Jaworzna - w której wzięli udział mieszkańcy Jaworzna, Trzebini, Katowic, Chorzowa i Siemianowic Śląskich, najkrócej charakteryzują 4 słowa: RODZINA - RYWALIZACJA - RELAKS - ROZRYWKA (4R). Wg różnych szacunków w ciągu całego dnia mogło przewinąć się blisko 1000 osób, od kilkumiesięcznych pociech na rękach opiekunów po nestorów rodów.

Więcej…
 
Dzień Dziecka 2014 w "Wedze"

Festyn - Dzień DzieckaLKS „Ciężkowianka”, „Wega” MCKiS Jaworzno


Festyn dla dzieci z FIO

Mimo niesprzyjającej aury po raz dwunasty we wtorek 3 czerwca w Ciężkowicach kluby LKS „Ciężkowianka” oraz „Wega” MCKiS świętowały Dzień Dziecka. Tym w  plenerowym festynie rekreacyjno-zabawowym  wzięło udział ponad 200 uczestników łącznie z opiekunami.

Przedsięwzięcie współfinansowane było ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2014 (tytuł zadania „Sportowy Pulsar”) oraz z budżetu miasta Jaworzna.

Więcej…
 
Święto przyrody, ekologii i przyjaźni


„Niezapominajki to są kwiatki z bajki!
Rosną nad potoczkiem, patrzą rybim oczkiem.”
M. Konopnicka

Dzień Niezapominajki

Od 13 lat 15 maja w Polsce obchodzone jest święto przyrody i ekologii Dzień Polskiej Niezapominajki. Jego symbolem stała się niezapominajka polna. Przyjęte w 2002 r. święto ma na celu promowanie walorów przyrodniczych, stałe przypominanie o ochronie środowiska i zachowaniu różnorodności biologicznej Polski, zachowanie od zapomnienia ważnych chwil w życiu, osób, miejsc historycznych i sytuacji. Święto, przypomina o szacunku jaki powinniśmy żywić dla przyrody „małej i wielkiej Ojczyzny". Jest doskonałą Niezapominajkilekcją edukacji dla młodego pokolenia.

15 maja kluby „Wega” MCKiS i LKS „Ciężkowianka” zaprosiły młodych ludzi na obchody święta przyrody, ekologii i przyjaźni - Dnia Niezapominajki. Najmłodsza uczestniczka święta miała 10 miesięcy. W imprezie wziął udział reprezentant zaprzyjaźnionej fauny pies Yoshi. Były także żywe wonne niezapominajki. Było proekologicznie, edukacyjnie, przyjaźnie i radośnie.

Więcej…
 
3 Maja 2014 w "Wedze"

3 Maja w


Trzeciomajowa Wieczornica

30 kwietnia 2014 roku w przeddzień 223. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, w podniosłej ale i radosnej atmosferze, w ciężkowickim klubie „Wega” przy współpracy LKS „Ciężkowianka”, odbyła się Trzeciomajowa Wieczornica.

Więcej…
 
Poranek z okazji 3 Maja w Szkole nr. 18

Poranek 3 Maja
Witaj Majowa Jutrzenko!

Przypadająca w tym roku 223. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja była okazją do zorganizowania w Szkole Podstawowej nr 18 w Jaworznie poranku, który odbyła się w ubiegłą środę 30 kwietnia. Program historyczno-poetycko-pieśniarski, był jednocześnie dobrą lekcją wychowania patriotycznego, którą doceniła oklaskami przybyła publiczność.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 10