Start

Wszystkiego najlepszego w roku 2019

Wszystkiego  najlepszego w roku 2020

Sondy

Jesteś fanem klubu piłkarskiego Jaworzna?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Klub Wega zaprasza


LKS „CIĘŻKOWIANKA"  i „WePatronat Pary Prezydenckiejga” MCKiS


Rodzinna Rozgrywka

Swoistą rozgrzewką przed zaplanowanym na niedzielę 8 czerwca Festynem Rodzinnym „Rodzinne Granie 4 R” był zorganizowany 27 maja  plenerowy piknik zabawowo - rekreacyjny „Rodzinna Rozgrywka”, odbywający się w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Rodzin pod patronatem Pary Prezydenckiej Anny i Bronisława Komorowskich.

Wtorkowy piknik rodzinny - rozpoczął się zgodnie z planem o godzinie 16.30 radosnymi zabawami w plenerze (malowanie twarzy, puszczanie baniek, zabawy na zamku   i trampolinie). Beztroską sielankę zakłóciły w pewnym momencie strumienie deszczu (a nawet przez chwilę błyskawice i grzmoty), które jednak dzięki zabezpieczeniu technicznemu oraz samozaparciu uczestników i wielkiej chęci wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Rodziny pod patronatem Pary Prezydenckiej Anny i Bronisława Komorowskich, tylko zmieniły nieco plany organizatorów, nie burząc ich.

Więcej…
 

Zaproszenie na Dzien Niezapominajki - afiszDzień Niezapominajki - zaproszenie

Kluby "Wega" MCKiS i LKS "Ciężkowianka" Jaworzno  zapraszają młodych ludzi na obchody Dnia Niezapominajki.

Więcej…
 
Dzien Gier Bez Prądu w "Wedze"
Wpisany przez Administrator   

Zaproszenie


Jak informuje nas plakat 8 maja w "Wedze" odbył się Dzień Gier Bez Prądu. Warto obejrzeć poniższą galerię zdjęć z tego wydarzenia ...

 

Więcej…
 
Karol Pniak pilot z Jaworzna
czwartek, 24 kwietnia 2014 21:30

 

Karol Pniak - źródło Dziennik Zachodni

Niezapomniany Bohater

Muzeum Miasta Jaworzna - przyjazne, pełne wspomnień i powrotu do przeszłości miejsce. My - uczniowie klasy 2a

 

ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Jaworznie wraz z wychowawcą- jesteśmy tutaj częstymi  bywalcami. Major, pilot Karol Pniak - Jaworznianin, as przestworzy. To właśnie tę wybitną postać  mieliśmy  okazję poznać dzięki trwającej do końca maja wystawie. Wystawa została przygotowana we współpracy z Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, z którego zbiorów pochodzą unikatowe eksponaty prezentowane w muzeum.

Więcej…
 
Piosenka jest dobra na wszystko!

Zespół wokalny ze szkoły nr 18


Reprezentacja zespołu wokalnego „Ćwierćnutki” z klasy 2a SP 18 w Jaworznie, działającego w Młodzieżowym Domu Kultury  w Jaworznie wystąpiła 3  kwietnia br.  podczas Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzieży Szkolnej JAWOR 2014. Festiwal to naprawdę prestiżowa impreza! Uczniowie klasy 2a uczestniczący w zajęciach śpiewu,  mieli okazję zaprezentować dwa utwory „Bardzo zielona piosenka ” i „Festiwal w zoo”. Przygotowania do Przeglądu Form Muzycznych trwały długo…

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 10