Start

Wszystkiego najlepszego w roku 2019

Wszystkiego  najlepszego w roku 2020

Sondy

Jesteś fanem klubu piłkarskiego Jaworzna?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Klub Wega zaprasza


Kultywujemy rodzime tradycje

Pisankowe rękodzieło

 
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 31 marca 2014 09:40

„Wega” MCKiS, LKS „Ciężkowianka”Gry planszowe


 

Bez prądu w Ciężkowicach

W czwartek 27 marca kluby  Wega MCKiS i LKS „Ciężkowianka” w Ciężkowicach gościły sklep Morigal.pl, który zaproponował dzieciom i młodzieży niedocenianą w czasach rozwijającej się techniki rozrywkę - GRY BEZ PRĄDU.

Więcej…
 
Konkurs Piosenki Dziecięcej
poniedziałek, 31 marca 2014 09:32


Szkolne Eliminacje  Konkursu Piosenki Dziecięcej „ Jaworek 2014” w SP 18

Laureaci konkursuChór dziecięcy „ĆWIERĆNUTKI” SP18/MDK  wraz z opiekunami byli organizatorami Szkolnych Eliminacji Konkursowych Piosenki Dziecięcej „Jaworek 2014”. W tym roku tematem przewodnim są : „I kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate". Te, co skaczą i fruwają… czyli cała rzecz o zwierzętach”. Wszyscy uczniowie klas 1,2 i 3 przygotowali wspaniałe utwory. Pięcioosobowe reprezentacje klas oceniało profesjonalne Jury w składzie: pani Irena Skakuj- dyrygent chóru „Sokół” w Jaworznie, pani Wiesława Rączka- pracownik MCKiS oraz członkini zespołu „Dąbrowianki” , a także pani Maria Koziarz- studentka filologii rosyjskiej, aktorka Zespołu Teatralnego Młodych, którzy w 2012 roku zajęli  III miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym w Krakowie za sztukę „O mały włos”. Zaproszonym gościom przewodniczyła wicedyrektor szkoły pani Bożena Otrębska.

Więcej…
 
Topienie Marzanny
poniedziałek, 24 marca 2014 09:37

„Wega” MCKiS, LKS „Ciężkowianka”

Palenie marzannyWiosenny obyczaj

Wiosna! Ach to ty…

Topienie marzanny to starosłowiański zwyczaj. Rodzinnie, przy dźwiękach bębenka i fujarek najmłodsi ciężkowianie w asyście rodziców i opiekunów z klubu „Wega” MCKiS i LKS „Ciężkowianka” odprowadzili w piątek 21 marca klubową marzannę nad Łużnik, kultywując rodzime tradycje.

Więcej…
 
Karnawałowe ostatki w Ciężkowicach

“Wega” MCKiS, LKS “Ciężkowianka” Jaworzno

Ostatki w CIęzkowicach, nie tylko dla kobiet


Nie tylko dla kobiet ...

Końcówka karnawału upłynęła w Ciężkowicach pod znakiem zabawy, która nie jest wartością samą w sobie, ale ma służyć dobrym celom. W ostatni karnawałowy weekend Rada Rodziców Gimnazjum nr 11 we współpracy z klubami LKS „Ciężkowianka” oraz „Wega” MCKiS zorganizowała Bal Karnawałowy, z którego dochód  został przeznaczony na doposażenie w sprzęt sportowy szkoły.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 10