Start

Wszystkiego najlepszego w roku 2019

Wszystkiego  najlepszego w roku 2020

Sondy

Jesteś fanem klubu piłkarskiego Jaworzna?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Klub Wega zapraszaŚwięto wiosny w „Wedze”

„ To idzie wiosna!

W żółtych kaloszach,

Taka radosna

W kwiecistych włosach.

Podąża biegiem,

By z przebiśniegiem-

Witać kolejny, słoneczny dzień!”

Tą piosenką klasa 1a ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Jaworznie i chór dziecięcy „Ćwierćnutki” z Młodzieżowego Domu Kultury w Jaworznie starali się Wosna w Wedzepożegnać uprzykrzoną zimę i witali kalendarzową wiosnę w gościnnych progach klubu środowiskowego „Wega” MCKiS- 21 marca. Ale zanim to nastąpiło barwne kwiaty na dziecięcych twarzach wymalowała Anna Gajęcka.

Specjalnie przygotowany program artystyczny pod kierunkiem Nataszy Chochorowskiej- piosenki: „Wiosna w żółtych kaloszach”, „Nasza najpiękniejsza”, „Wkrótce Wielkanoc” oraz taniec ze wstążką do utworu „Hallelujah” Jeffa Buckley’a – sprawił, że wszystkim zrobiło się cieplej, radośniej- mimo zimowej aury za oknem.

Więcej…
 


Święto kobiet w Wedze

Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.

I pierwszy promień bliskiej wiosny.

Dzień bez kłopotów i bez trosk…

 

 

 

8 marca 2013

Zespół Śpiewaczy Ciężkowianki

Te słowa poety towarzyszyły 8 marca radosnemu świętowaniu Dnia Kobiet w klubie środowiskowym „Wega” MCKiS w Jaworznie, przy współudziale LKS „Ciężkowianki”. Odświętnie ubrani panowie czuwali tego wieczoru nad dobrym nastrojem pań, witając każdą z osobna serdecznie, zdejmując okrycia, prowadząc do stołów, podając kawę, herbatę, wreszcie żegnając uśmiechem i tulipanem.

W świąteczną atmosferę wprowadziły zebrane panie kolorowe bileciki z powinszowaniami oraz zespół śpiewaczy „Cieżkowianki”. Następnie radny Rady Miejskiej w Jaworznie Janusz Ciołczyk przywitał zgromadzonych, złożył okolicznościowe życzenia i wspólnie z prowadzącym konferansjerkę Danielem Porc, zaprosił na program artystyczny, który rozpoczęli finaliści gimnazjalnej edycji konkursu „Mam talent” w Gimnazjum nr 11.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 10