Start Piłka halowa

Sondy

Jesteś fanem klubu piłkarskiego Jaworzna?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Plka nożna halowa
Trampkarze „ Ciężkowianki” Halowymi Mistrzami Podokręgu Chrzanów!
niedziela, 16 grudnia 2018 20:41

Zwycięska drużynaW ubiegłą sobotę 15 grudnia młodzieżowe drużyny LKS”Ciężkowianka” rywalizowały na rozgrywanych niemal równolegle w Libiążu turniejach piłki nożnej. Najpierw orliki szkolone przez Szymona Pieczkę i Pawła Bulgę po wygraniu grupy eliminacyjnej w półfinale po rzutach karnych ulegli „Górnikowi” Libiąż i ostatecznie zajęli czwarte miejsce w Barbórkowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Tauron Wydobycie S.A. Z kolei młodzi zawodnicy z rocznika 2004 i młodsi trenowani przez Tomasza Majkę wzięli udział w Halowych Mistrzostwach Podokręgu Chrzanów w kategorii trampkarzy. W grupie eliminacyjnej  B  mistrzostw „Ciężkowianka” pokonała faworyzowane  teamy  Fabloku Chrzanów 2:1 oraz MKS Trzebinia 3:1 i wobec absencji „Zagórzanki” Zagórze, która nie dotarła na zawody awansowali do finału. W spotkaniu finałowym „Młoda Ciężkowianka” zmierzyła się z gospodarzami UKS „Górnik” Libiąż. Podobnie jak w poprzednich spotkaniach podopieczni Tomka Majki jako pierwsi stracili gola i musieli odrabiać straty. Na szczęście w końcówce Michał Kucharski doprowadził do wyrównania. Tym samym o końcowym triumfie w imprezie decydowały rzuty karne. Ostatecznie po celnych trafieniach Gulaka, Chmiela, Kucharskieg oraz, Proksy zwyciężyli 4-3 zawodnicy z Jaworzna, którzy tym samym będą reprezentowali jako mistrzowie Podokręg Chrzanów w Halowych Mistrzostwach Małopolski Zachodniej, które zostaną rozegrane 2 lutego 2019 roku z udziałem drużyn z Podokręgów Wadowice i Oświęcim. Królem strzelców został zawodnik LKS ”Ciężkowianka” Michał Kucharski zdobywca 5 goli w turnieju.

Więcej…
 
IX Halowy Turniej
niedziela, 19 listopada 2017 19:56

IX Turniej Halowy DzieciIX Halowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci Jaworzno’2017

Jak co roku na przełomie listopada i grudnia LKS „Ciężkowianka” wespół z Miejskim Centrum Kultury  i Sportu w Jaworznie była organizatorem Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci. W niedzielę 19 listopada- po raz trzeci w Hali Sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu  przy ulicy Inwalidów Wojennych 18 na Osiedlu Stałym - dziewczęta i chłopcy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych  orlików (rocznik 2008) oraz trampkarzy (rocznik 2004).

Impreza była bardzo udana, a dla organizatorów najważniejsze było zadowolenie młodych adeptów piłki nożnej uczestniczących w imprezie. Zresztą liczby mówią same za siebie: prawie 160 zawodników w wieku od 7 do 13 lat w 2 kategoriach wiekowych, 16 teamów piłkarskich, 20 trenerów oraz przeszło 300 widzów ( w tym prawdziwe tłumy podczas rywalizacji wśród orlików), którzy przewinęli się przez halę na Osiedlu Stałym podczas trwania imprezy. .Zadanie zostało wsparte ze środków budżetowych Samorządu Województwa Śląskiego, Śląskiego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Gminy Jaworzno. Ponadto przedsięwzięciu pomocy: udzielili poseł na Sejm RP Paweł Bańkowski, „Fornit” Sp. z o.o,, Zakład Ciastkarski Janina Banasik, Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach, Podokręgi Piłki Nożnej w Chrzanowie i Sosnowcu, Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa „SKOK” Jaworzno, „Riser” sp. z o.o. , PSS „Salos” oraz radni Rady Miejskiej w Jaworznie Krzysztof Lehnort i Janusz Ciołczyk. Honorowy Patronat nad imprezą sprawowali Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula oraz Prezesi Podokręgów Piłki Nożnej w Chrzanowie Józef Cichoń i w Sosnowcu Józef Grząba.
Na starcie turnieju, który stanowi dobrą propozycję alternatywnej formy spędzenia wolnego czasu, służąc promocji zdrowego, higienicznego trybu życia, dzieci z różnych środowisk,stanęło 16 teamów z Jaworzna, Śląska i Małopolski.

Więcej…
 
VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci Jaworzno’2016

VIII Halowy Turniej DzieciLKS „Ciężkowianka” Jaworzno oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie to organizatorzy tegorocznego VIII Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci.

Impreza odbyła się w hali  sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, przy ulicy Inwalidów Wojennych 18 w niedzielę 27 listopada  2016 roku, w godzinach 8.00-15.30. Była ona rozgrywana w  kategoriach wiekowych żaków, orlików oraz młodzików. W imprezie wzięły udział nie tylko drużyny z Jaworzna ale także e Śląska  i Małopolski.

Turniej jest imprezą cykliczną i odbywa się co roku na przełomie listopada i grudnia, będąc kontynuacją organizowanych przez LKS „Ciężkowianka” oraz klub MCKiS „Wega” turniejów w kategorii trampkarzy.

Przedsięwzięcie  zostało wsparte ze środków budżetowych Gminy Jaworzno.

Obejrzyjmy relacje na innych portalach:

Więcej…
 
VII Halowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci Jaworzno’2015
Wpisany przez www.jaw.pl (film)   
niedziela, 29 listopada 2015 20:55

Jak co roku w grudniu LKS „Ciężkowianka” wespół z Miejskim Centrum Kultury i Sportu była organizatorem Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci, który był ostatnim akordem obchodów jubileuszu 65 lecia LKS „Ciężkowianka” Jaworzno. W sobotę 5 grudnia- po raz pierwszy w Hali Sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu  przy ulicy Inwalidów Wojennych 18 na Osiedlu Stałym- dziewczęta i chłopcy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych orlików (rocznik 2006), młodzików (rocznik 2004) oraz juniorów (rocznik 1997 i młodsi). Dla juniorów był to zarazem turniej eliminacyjny w ramach Mistrzostw Małopolski Zachodniej. Zadanie zostało wsparte ze środków budżetowych samorządu województwa śląskiego. Ponadto przedsięwzięciu pomocy: udzielili Balamara Resources Limited, „Fornit” Sp. z o.o.,, PZU oraz Fundacja Tauron.

Na starcie turnieju, który stanowi dobrą propozycję alternatywnej formy spędzenia wolnego czasu, służąc promocji zdrowego, higienicznego trybu życia, stanęło 15 teamów z Jaworzna, Śląska i Małopolski. Patronat medialny nad imprezą objęła TVP Katowice, a relacja z zawodów ukazała się w sobotnich Aktualnościach Sportowych TVP Katowice.

Więcej…
 

LKS „Ciężkowianka”


Ciężkowianka na podium

Wraz z zakończeniem rozgrywek ligowych rozpoczął się Cięzkowianka Jaworzno cykl turniejów halowych w piłce nożnej. Jako pierwsi z ciężkowickich drużyn rozpoczęli rywalizację podopieczni Marka Musiała tj. zawodnicy urodzeni w 2000 roku. 25 listopada ciężkowiccy trampkarze młodsi rywalizowali na hali OSiR w Zabierzowie w IX halowym turnieju piłki nożnej zorganizowanym przez Akademię Piłki Nożnej 2011 Zabierzów ( która przejęła drużyny młodzieżowe po degradacji spowodowanej trudnościami finansowymi „Kmity” Zabierzów).

W stawce 10 drużyn ciężkowiccy młodzi adepci piłki nożnej ostatecznie uplasowali się na 6 miejscu wygrywając dwa spotkania ,przy dwóch remisach oraz 2 porażkach. Z kolei  tydzień później w niedzielę wzięli udział w zorganizowanym przez miasto Czeladź turnieju piłki nożnej „Mikołajki 2012”, gdzie zajęli drugie miejsce. W decydującym o pierwszym miejscu meczu ulegli swoim odwiecznym rywalom „Czarnym” Sosnowiec 1-2.  W tym samym dniu w Zabierzowie udział w turnieju Akademia Cup 2012  wzięli udział seniorzy, którzy rywalizowali w I grupie.

Więcej…