Start Ogólne
Ogólne
Święto Jesieni w Ciężkowicach

LKS "Ciężkowianka", MCKiS Jaworzno, MCKiS „Wega”, oraz Przedszkole Miejskie nr 4, SP nr 18, Gimnazjum nr 11, ZSP nr 5 i  ZSP nr 6

Święto Jesieni


W środę 24 września na łonie przyrody śpiewem, tańcem i dobrą zabawą przy pięknej słonecznej pogodzie przywitano nową porę roku w Ciężkowicach, podczas plenerowego Święta Jesieni, zorganizowanego wspólnie przez LKS „Ciężkowianka” oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu i klub MCKiS „Wega”, we współpracy z Przedszkolem Miejskim nr 4, Szkołą Podstawową nr 18 w Jaworznie, Gimnazjum nr 11, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 i  Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 10  i trwała niemal 4 godziny, a wzięło w niej udział przeszło 200 uczestników: dzieci, młodzieży i dorosłych, bawiąc się lub organizując zabawę. Kapryśna aura okazała najmłodszym pogodną twarz, mimo iż dzień wcześniej oraz dzień i dwa dni później intensywny deszcz i ziąb nastrajały wyjątkowo ponuro. Mieniące się jak w kalejdoskopie, czerwienią, zielenią i żółcią liście te na drzewach i te szeleszczące pod stopami, były wdzięcznym obiektem do plastycznych wariacji i tłem do beztroskiej aktywnej zabawy.

Więcej…
 
Akcja - Lato 2014

wszyscyW trójce najlepszych na Śląsku

Czytaj fotoreportaż o akcji lato i o półkolonii na łamach "Echa Cięzkowianki"

Letni wypoczynek p.n.: „GÓRĄ I DOLINĄ- LETNIE IGRASZKI Z FIO” zorganizowany wspólnie przez organizację pozarządową LKS „Ciężkowianka” Jaworzno oraz klub „Wega” Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie znalazł się w trójce laureatów V edycji konkursu na najlepiej zorganizowany wypoczynek w miejscu zamieszkania -  lato 2014 w województwie śląskim pt.: „Wakacje: Bezpiecznie, Zdrowo i Zabawnie”. Pozostałe miejsca zdobyli: Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Zofii Kossak w Pierśćcu oraz Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie.

  • I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Zofii Kossak w Pierśćcu
  • II miejsce – Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie
  • III miejsce – Ludowy Klub Sportowy „CIĘŻKOWIANKA” Jaworzno.
Więcej…
 
Ślub naszego trenera ...

Zawiadomienie - trener się żeni

 
Podsumowanie akcji lato 2014

LKS „Ciężkowianka”, „Wega” MCKiS

Pólkolonia w Ciężkowicach 2014LETNIE IGRASZKI Z FIO- GÓRĄ I DOLINĄ

{like}

Na przełomie lipca i sierpnia organizacja pozarządowa LKS „Ciężkowianka” Jaworzno oraz klub „Wega” MCKiS zorganizowały dla dzieci i młodzieży półkolonię p.n.: LETNIE IGRASZKI Z FIO- GÓRĄ I DOLINĄ. W dwutygodniowym wypoczynku dofinansowanym ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 (Sportowy Pulsar) oraz z budżetu miasta Jaworzna łącznie wzięło udział ok. 60 młodych ludzi w wieku od 5 do 18 lat. Hasłami przewodnimi, które przewijały się przez całą akcję były epitety: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia111213141516następnaostatnia»

Strona 15 z 16