Start

Sondy

Jesteś fanem klubu piłkarskiego Jaworzna?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 
Ogólne


Święty Mikołaj przybędzie do Ciężkowic!

Mikołaj w Ciężkowicach w latach poprzednichŚwięty Mikołaj, aby uczcić swoje imieniny zaprasza grzeczne dzieci w sobotę 3 grudnia o godzinie 17.00 do klubu LKS „Ciężkowianka”  w Jaworznie - Ciężkowicach przy ulicy Ciężkowickiej 68.

Ok. godziny 17.00 rozpocznie się  zabawa, podczas której milusińscy będą mieli ostatnią szansę pokazania, że są grzeczne i zasługują na prezent, nie rózgę, o czym przesądzą ostatecznie anioł i diabeł, dając sygnał Mikołajowi, by zjawił się z podarunkami. Św. Mikołaj prosi rodziców o wcześniejszy telefon do Śnieżynki, nie ukrywając, że liczy również na ich wsparcie. Sygnalizuje też, że z każdym rokiem potrafi unieść mniej prezentów.

Organizatorem akcji w Ciężkowicach od lat jest LKS "Ciężkowianka", który przez lata współpracował z klubem "Wega" MCKiS.

Kontakt:
608 671 427 lub 692 430 612
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
„Dzień Chłopaka na Ciężkowiance”
poniedziałek, 10 października 2016 19:06

dzień chłopakaKońcówka września w tym roku obdarzyła nas wyjątkowo piękną pogodą. Młodzież szkolna mogła spędzić czas na świeżym powietrzu twórczo i rekreacyjnie. 30 września, klasa 3b ze Szkoły Podstawowej nr 18 korzystając z gościnności  LKS „Ciężkowianka” zorganizowała Święto Pieczonego Ziemniaka. Rodzice i Babcie przygotowały tradycyjną biesiadę, pamiętając o Dniu Chłopaka.

W tym dniu nadszedł również czas na podsumowanie klasowego projektu Mały ekspert poezji Jana Brzechwy i Juliana Tuwima realizowanego w ramach programu własnego naszej wychowawczyni pani Miry Maślisz - Czytam, maluję, słucham, opisuję i przeżywam oraz ogólnopolskiej akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.

Więcej…
 
Integracyjnie z LKS „Ciężkowianką”
poniedziałek, 10 października 2016 18:55

na boisku, przy ogniskuNa boisku, przy ognisku ...

To była nasza trzecia impreza integracyjna UCZNIOWIE-WYCHOWAWCA-RODZICE. NASZA, czyli uczniów klasy 2 C Gimnazjum nr 3 w Jaworznie. Impreza bardzo udana. Nie tylko dlatego, że w nowym i ciekawym miejscu, ale jeszcze wypadła akurat w DZIEŃ CHŁOPAKA. Wspólnie szaleliśmy na boisku pod czujnym okiem trenera LKS „Ciężkowianka” pana Andrzeja Majki. Potem, relaksując się na placu zabaw, zbieraliśmy siły na następne „sportowe” wyczyny, czyli ćwiczenia na siłowni pod gołym niebem. Nie mniejszą frajdę sprawiła nam gra w „piłkarzyki” w budynku LKS, ale gwoździem programu były oczywiście KIEŁBASKI, no i niesamowita niespodzianka.

Więcej…
 
Zmarł Jerzy Grabania
niedziela, 28 sierpnia 2016 08:32

śp. Jerzy Grabania25 sierpnia zmarł Jerzy Grabania. Zasłużony działacz Zrzeszenia LZS. Zawodnik LZS „Ciężkowianka” Jaworzno występujący na pozycji bocznego obrońcy. W latach 1982-2008 skarbnik, członek zarządu oraz przewodniczący komisji rewizyjnej LKS „Ciężkowianka” Jaworzno. Inicjator rozbudowy infrastruktury sportowej w Ciężkowicach. Skromny, ambitny, zawsze uśmiechnięty i życzliwy, gotowy w każdej chwili służyć stowarzyszeniu przy wszelkiego rodzaju pracach oraz naprawach (prawdziwa „złota rączka”). Cieszył się autorytetem wśród społeczności lokalnej Ciężkowic. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek 30 sierpnia 2016 roku o godzinie 15.00 w kościele MBNP w Ciężkowicach.

 
Piłka nożna wrogiem nałogów
piątek, 15 lipca 2016 20:13

sport wrogiem nałogówPiknik rodzinny LKS „Ciężkowianka”

Po juniorach oraz seniorach podsumowała sezon piłkarski 2015/16 kolejna drużyna – żaków. Na obiekcie LKS „Ciężkowianka” Jaworzno pod hasłem „Piłka nożna wrogiem nałogów” spotkali się młodzi zawodnicy, rodzice oraz działacze Stowarzyszenia na pikniku rodzinnym z okazji zakończenia sezonu piłkarskiego żaków. Drużyna żaków została reaktywowana w lutym 2016 roku. Pod opieką trenera Tomasza Majki szkolili się najmłodsi adepci ciężkowickiego klubu z roczników 2007 i 2008. „Młoda Ciężkowianka” triumfowała w I Memoriale Mirosława Ciołczyka w swojej kategorii wiekowej 3 maja 2016 roku. Uczestniczyli również w turniejach oraz rozgrywkach ligowych pod auspicjami chrzanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej, gdzie mimo, iż najmłodsi adepci „Ciężkowianki” wystąpili tylko w rundzie wiosennej, to ciężkowicki team uplasował się na 9 miejscu.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 13