Start

Sondy

Jesteś fanem klubu piłkarskiego Jaworzna?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Ogólne


Piłka nożna wrogiem nałogów
piątek, 15 lipca 2016 20:13

sport wrogiem nałogówPiknik rodzinny LKS „Ciężkowianka”

Po juniorach oraz seniorach podsumowała sezon piłkarski 2015/16 kolejna drużyna – żaków. Na obiekcie LKS „Ciężkowianka” Jaworzno pod hasłem „Piłka nożna wrogiem nałogów” spotkali się młodzi zawodnicy, rodzice oraz działacze Stowarzyszenia na pikniku rodzinnym z okazji zakończenia sezonu piłkarskiego żaków. Drużyna żaków została reaktywowana w lutym 2016 roku. Pod opieką trenera Tomasza Majki szkolili się najmłodsi adepci ciężkowickiego klubu z roczników 2007 i 2008. „Młoda Ciężkowianka” triumfowała w I Memoriale Mirosława Ciołczyka w swojej kategorii wiekowej 3 maja 2016 roku. Uczestniczyli również w turniejach oraz rozgrywkach ligowych pod auspicjami chrzanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej, gdzie mimo, iż najmłodsi adepci „Ciężkowianki” wystąpili tylko w rundzie wiosennej, to ciężkowicki team uplasował się na 9 miejscu.

Więcej…
 
Na obozie w Makowie

Na obozie w MakowieMłodzież „Ciężkowianki” w Makowie Podhalańskim

W dniach od 29 czerwca do 5 lipca 2016 roku 20 zawodników drużyn młodzieżowych LKS „Ciężkowianki” Jaworzno przebywało  na obozie sportowym w Makowie Podhalańskim zorganizowanym na obiektach MKS  „Halniak” w ramach letniego wypoczynku zgłoszonego do Śląskiego Kuratorium Oświaty w Katowicach.. Podczas tygodniowego pobytu w gościnnym hotelu Halniak ciężkowicka młodzież miała do dyspozycji  pełnowymiarowe boisko piłkarskie, boisko orlik oraz bieżnię sportową.  Wszystko to na wyciągnięcie ręki (najdalej do orlika niecałe 100 m).

Podczas obozu młodzi sportowcy szlifowali formę pod opieką szkoleniową trenera Tomasza Majki, któremu pomagali Andrzej Majka oraz  Grzegorz Kucharski. Treningi odbywały się trzy razy dziennie, ale młodzież miała okazję zobaczyć również okoliczne atrakcje, uczestniczyła w wspinaczkach górskich  oraz relaksowała się nad rzeką. Wyjechali również na wycieczkę do Zakopanego.

Więcej…
 
LKS „Ciężkowianka” Jaworzno
piątek, 15 lipca 2016 19:56

drużyna trampakarzy - młodzikówNabór zawodników - 2016

Zarząd LKS „Ciężkowianka” Jaworzno ogłasza nabór zawodników do następujących drużyn młodzieżowych sekcji piłki nożnej:

juniorzy rocznik 1998- 2001 (trener Andrzej Majka tel. 512 496 289)
trampkarze młodsi (młodziki) rocznik 2004 i młodsi(trener Tomasz Majka tel. 509 313 660)
orliki rocznik 2006 i młodsi (trener Tomasz Majka tel. 509 313 660)
-  żaki rocznik 2008 i młodsi (trener Szymon Pieczka tel. 512 805 204)
-  oraz dodatkowo seniorzy ( trener Wojciech Tomasiewicz 509795521)

Zawodnicy będą uczestniczyć w szkoleniu, rozgrywkach piłki nożnej organizowanych przez Małopolski  oraz wezmą udział w turniejach piłkarskich odbywających się na boiskach otwartych oraz w hali na terenie województw małopolskiego i śląskiego.
Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dobry stan zdrowia, dobre wyniki w nauce oraz zgoda rodziców/opiekunów, potwierdzona wypełnieniem deklaracji uczestnictwa.
Bliższe informacje można uzyskać w siedzibie LKS „Ciężkowianka” Jaworzno ulica Ciężkowicka 68, od trenerów oraz od prezesa Janusza Ciołczyka (telefon kontaktowy 608 671 427).
Szkolenie piłkarskie oraz udział w rozgrywkach są dofinansowane z budżetu miasta Jaworzna.

 
II Parafialny Festyn Rodzinny w Ciężkowicach

Festyn parafialny w Ciężkowicach Mimo potężnej ulewy jaka przeszła przed południem w niedzielę 26 czerwca na II Parafialny Festyn Rodzinny w Ciężkowicach, który odbył się w Ogrodzie Parafialnym  przybyło sporo mieszkańców dzielnicy. Inicjatorem ciężkowickich parafialnych festynów jest proboszcz Parafii MBNP w Jaworznie Ciężkowicach ksiądz Andrzej Wieczorek. Współorganizatorami Festynu byli Parafia Rzymsko-Katolicka Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Jaworznie-Ciężkowicach oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie przy współpracy z: Agencją Artystyczną „Roban”, LKS „Ciężkowianka” Jaworzno, klubem „Wega” MCKiS, wspólnotą Dzieci Boże, Szkołą Podstawową nr 18, Przedszkolem Miejskim nr 4, OSP „Ciężkowice”, KMP w Jaworznie, grupą teatralną 3G oraz radnym Rady Miejskiej w Jaworznie Januszem Ciołczykiem.

Więcej…
 
Rodzinny Festyn Mundurowych z LKS „Ciężkowianką”

Festyn mundurowych z CiężkowiankąW sobotę 18 czerwca w Ciężkowicach bawiło się ok. 200 osób, podczas Festynu Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka. Organizatorami imprezy byli Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie, NSZZ „Solidarność” KM PSP w Jaworznie oraz LKS „Ciężkowianka” Jaworzno.

Mundurowi zwarli szeregi, ogłosili powszechną mobilizację, zamówili słoneczną pogodę i przygotowali kapitalną zabawę. Na milusińskich czekało mnóstwo atrakcji: pokazy sprzętu pożarniczego (wóz bojowy, zwyżka), „rewizja” wozów policyjnych (dzieci zajrzały w każdy zakamarek), konkurencje strażackie, dmuchańce, animacje klaunów, konkursy z nagrodami, żywy mikrofon i lody gałkowe bez ograniczeń.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 13