Start

Sondy

Jesteś fanem klubu piłkarskiego Jaworzna?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Ogólne


75 rocznica egzekucji w Ciężkowicach

Pod pomnikiem w Cięzkowicach W ubiegłą niedzielę 7 czerwca w 75 rocznicę egzekucji w Ciężkowicach pod pomnikiem Ofiarom  Faszyzmu 1939-45  obok Szkoły Podstawowej nr 18 przy ulicy księdza Andrzeja Mroczka oddano hołd tym, których ofiara życia sprawiła, że Ciężkowice nie zostały w 1940 roku spalone i spacyfikowane. Organizatorami uroczystości jak co roku byli radny Rady Miejskiej Janusz Ciołczyk, LKS „Ciężkowianka” Jaworzno oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu.

Więcej…
 
Święto dzieci w Ciężkowicach

LKS „Ciężkowianka” Jaworzno

Dzień Dziecka 2015
Ze słońcem w roli głównej

Blisko 500 dzieci, młodzieży, rodziców, opiekunów i wolontariuszy bawiło się 29 maja na terenie Szkoły Podstawowej nr 18 przy pięknej słonecznej pogodzie podczas plenerowego Zabawowego Dnia Dziecka, zorganizowanego wspólnie przez: LKS „Ciężkowianka” Jaworzno, Miejskie Centrum Kultury i Sportu, klub MCKiS „Wega” oraz Szkołę Podstawową nr 18.

Rekreacyjno-zabawowy festyn dofinansowany był ze środków: Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego, Śląskiego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS oraz Gminy Jaworzno.

Do wyboru, do koloru - tak można opisać mieniący się kolorami tęczy, rozśpiewany, roztańczony wielobarwny festiwal radości z udziałem: służb mundurowych, mistrzyń i mistrza fryzjerstwa, wizażystek, pododdziału paramilitarnego, młodych artystów, animatorów zabaw i konkursów, z dmuchańcami, maratonem zumby, piankowymi makaronami i 6.metrową chustą klanzy, nad którymi unosiły się setki małych i dużych baniek mydlanych.

Więcej…
 
Odznaczenia dla jaworznian
niedziela, 31 maja 2015 09:28

W miniony piątek 30 maja rozpoczęły się obchody 70 lecia Podokręgu Piłki Nożnej w Chrzanowie. Z okazji jubileuszu wręczono medale i odznaczenia. Wśród uhonorowanych znalazły się również jaworznickie kluby. Medale z okazji 70 lecia Podokręgu Chrzanów przyznano LKS „Ciężkowianka” Jaworzno, LKS ”Zgoda” Byczyna oraz „Victorii” 1918 Jaworzno. Złotymi honorowymi odznakami Podokręgu Chrzanów odznaczono prezesów „Zgody”  Byczyna Zbigniewa Siewniaka oraz LKS „Ciężkowianka” Jaworzno Janusza Ciołczyka.

Więcej…
 
„TAK” DLA SPORTU!

Otwarcie boiska przy szkole 18

RADOŚĆ Z OTWARCIA NOWYCH OBIEKTÓW SPORTOWYCH W CIĘŻKOWICACH!

W dniu 19 maja 2015 roku, w ramach Dnia Promocji Szkoły, o godz. 12.00 rozpoczęła się w Szkole Podstawowej nr 18 w Jaworznie  ważna dla uczniów, nauczycieli i społeczności lokalnej uroczystość otwarcia nowych obiektów sportowych.

Na nowoczesne boisko wielofunkcyjne i profesjonalną bieżnię uczniowie i nauczyciele czekali wiele lat. Aby uświetnić uroczystość otwarcia i wyrazić zadowolenie  z inicjatywy JBO – na uroczystość zaproszono władze lokalne i oświatowe, pracowników UM zaangażowanych w realizację projektu, dyrektorów jaworznickich szkół, władze związkowe, instytucje współpracujące ze szkołą oraz niosących pomoc placówce rodziców i „przyjaciół szkoły".

Więcej…
 
DZIEŃ PROMOCJI W SP 18 NA SPORTOWO!
piątek, 22 maja 2015 21:28

Dzień promocji szkoły 18W tym roku Dzień Promocji Szkoły Podstawowej nr 18 przebiegł pod hasłem: „Tak” dla sportu!  Aktywnie, twórczo, efektywnie!” Był to dzień wyjątkowy! O godz. 12.00 odbyło się uroczyste otwarcie nowych obiektów sportowych powstałych dzięki JBO. Już wtedy miały miejsce występy sportowe uzdolnionych uczniów. Tego samego dnia, o godz. 17.00 rozpoczęła się oficjalna część obchodów. Jej celem była promocja osiągnięć naukowych, sportowych i artystycznych uczniów szkoły odniesionych na szczeblu miejskim, powiatowym, wojewódzkim, a nawet międzynarodowym, a także kultywowanie tradycji szkoły, integracja środowiska szkolnego z lokalnym, popularyzacja aktywności fizycznej oraz włączenie rodziców do sportowej rywalizacji.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 13