Start

Sondy

Jesteś fanem klubu piłkarskiego Jaworzna?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Ogólne


Akcja - Lato 2014

wszyscyW trójce najlepszych na Śląsku

Czytaj fotoreportaż o akcji lato i o półkolonii na łamach "Echa Cięzkowianki"

Letni wypoczynek p.n.: „GÓRĄ I DOLINĄ- LETNIE IGRASZKI Z FIO” zorganizowany wspólnie przez organizację pozarządową LKS „Ciężkowianka” Jaworzno oraz klub „Wega” Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie znalazł się w trójce laureatów V edycji konkursu na najlepiej zorganizowany wypoczynek w miejscu zamieszkania -  lato 2014 w województwie śląskim pt.: „Wakacje: Bezpiecznie, Zdrowo i Zabawnie”. Pozostałe miejsca zdobyli: Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Zofii Kossak w Pierśćcu oraz Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie.

  • I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Zofii Kossak w Pierśćcu
  • II miejsce – Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie
  • III miejsce – Ludowy Klub Sportowy „CIĘŻKOWIANKA” Jaworzno.
Więcej…
 
Ślub naszego trenera ...

Zawiadomienie - trener się żeni

 
Podsumowanie akcji lato 2014

LKS „Ciężkowianka”, „Wega” MCKiS

Pólkolonia w Ciężkowicach 2014LETNIE IGRASZKI Z FIO- GÓRĄ I DOLINĄ

{like}

Na przełomie lipca i sierpnia organizacja pozarządowa LKS „Ciężkowianka” Jaworzno oraz klub „Wega” MCKiS zorganizowały dla dzieci i młodzieży półkolonię p.n.: LETNIE IGRASZKI Z FIO- GÓRĄ I DOLINĄ. W dwutygodniowym wypoczynku dofinansowanym ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 (Sportowy Pulsar) oraz z budżetu miasta Jaworzna łącznie wzięło udział ok. 60 młodych ludzi w wieku od 5 do 18 lat. Hasłami przewodnimi, które przewijały się przez całą akcję były epitety: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie.

Więcej…
 
Z lokalnej prasy
Wpisany przez www.jaw.pl   


Zakończyła się półkolonia w Ciężkowicach

{like}

To co dobre, szybko się kończy. Organizowana przez LKS Ciężkowianka oraz klub Wega półkolonia została dzisiaj oficjalnie zakończona. Przez dwa tygodnie dzieci z Ciężkowic miały zapewnioną moc atrakcji, gier, konkursów oraz spotkań edukacyjnych. Codziennie czekały na nich inne wydarzenia. W trakcie półkolonii najmłodsi mieli okazję między innymi: uczestniczyć w policyjnej pogadance wraz z maskotką Sznupkiem, byli w kinie 3d, w Bukownie na basenie, w parku wodnym w Dąbrowie Górniczej, a także sporo czasu spędzili w siedzibie klubu Wega.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia111213następnaostatnia»

Strona 13 z 13