Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Katowicach oraz LKS "Ciężkowianka" Jaworzno serdecznie zapraszają do udziału w Wiosennym Turnieju Tenisa Stołowego połączonym z Mistrzostwami Jaworzna Szkół w Tenisie Stołowym. Zawody odbędą się w sobotę 11 kwietnia 2026 roku w sali Szkoły Podstawowej nr 11  w Jaworznie, ulica Jana III Sobieskiego 61. Start zaplanowano na godzinę 9.00.

Rywalizacja odbywać się będzie z podziałem na kategorie:
-rocznik 2017 i młodsi open,
-2011 – 2016 dziewczęta i chłopcy,
-2007- 2010 dziewczęta i chłopcy.
Zgłoszenia do organizatorów drogą mailową na  adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr tel. 694 297 515 oraz  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 608671427 do 9 kwietnia 2026 roku.
Wsparcie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Gmina Jaworzno oraz Południowy Koncern Węglowy S.A.