W sobotę 11 kwietnia na sali gimnastycznej SP nr 11 w Jaworznie odbył się Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego połączony z Indywidualnymi Mistrzostwami Jaworzna Szkół w Tenisie Stołowym.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął 𝐏𝐫𝐞𝐳𝐞𝐬 Ś𝐥ą𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 𝐙𝐰𝐢ą𝐳𝐤𝐮 𝐓𝐞𝐧𝐢𝐬𝐚 𝐒𝐭𝐨ł𝐨𝐰𝐞𝐠𝐨 𝐑𝐨𝐛𝐞𝐫𝐭 𝐖𝐢𝐞𝐥𝐠𝐨𝐬𝐳. Do rywalizacji zgłosiło się 60 zawodniczek i zawodników. Dodatkowo poza konkursem rywalizowali samorządowcy.

Najlepsi w poszczególnych kategoriach:

 Szkoły Podstawowe klasy od 1-4 dziewczęta i chłopcy:
1. Bruno Bańkowski - SP 13
2. Maja Warzecha -  SP 4
3. Pola Wilkosz -  SP 20
4. Szymon Chrobak - uczeń SP 11
 Szkoły Podstawowe klasy 5-8 dziewczęta:
1.Karolina Baca - SP 19 
2.Maja Gałecka - SP 16 
3.Maja Warzecha -  SP 4
4 miejsce Nikola Banasik - SP 20
 Szkoły Podstawowe klasy 5-8 chłopcy:
1.Kacper Zięba - SP 19 
2.Wiktor Stróżyński - SP 11
3.Adam Wilkosz -  SP 20
4 miejsce Filip Rosa - SP 14 
Szkoły Ponadpodstawowe dziewczęta:
1.Malwina Słowik – I  LO 
2Anna Grubka -  ZSP nr 4
3.Nikola Mencner -  ZSP nr 4
 Szkoły Ponadpodstawowe chłopcy:
1.Marcin Łyp -  II LO 
2.Adrian Bieniek -  ZSP nr 3
3.Marek Gancarczyk - CKZiU TE
 4 miejsce Wiktor Zubel -  CKZiU TE
Podziękowanie za wsparcie dla: Samorządu Województwa Śląskiego, Południowego Koncernu Węglowego S.A., Gminy Jaworzno, Śląskiego Związku Tenisa Stołowego, Śląskiego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS, Szkoły Podstawowej nr 11 w Jaworznie, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie, FUD-MEN, Firmy MULTICOM, Panom Markowi i Wojciechowi Pieczara„Fornit”, Państwu Janinie i Markowi Banasik - Cukiernia Banasik Ciężkowice, Zastępcy Prezydenta Miasta Jaworzna Łukaszowi Kolarczykowi, Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Jaworznie Michałowi Kirkerowi, Kierownik Referatu Kultury i Sportu Annie Władyga, Mateuszowi Łętowskiemu, „Ventix” sp. z o.o.,  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 w Jaworznie Natalii Kamińskiej, Stanisławowi Bigajowi oraz Dominikowi Kasprzykowi. Szczególne słowa uznania należą się:  koordynatorowi i trenerowi sekcji tenisa stołowego LKS Ciężkowianka Jaworzno Józefowi Lenartowiczowi, Włodzimierzowi Szczepanikowi oraz wolontariuszom Ewie Bieniek, Annie Grubka, Konradowi Ziębie, Państwu Beacie i Piotrowi Bulga, Radosławowi Madera,zawodnikom sekcji tenisa stołowego LKS "Ciężkowianka" Jaworzno, nauczycielom, rodzicom oraz wszystkim uczestnikom dzięki którym udało się imprezę sprawnie przeprowadzić.