W sobotę 11 kwietnia na sali gimnastycznej SP nr 11 w Jaworznie odbył się Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego połączony z Indywidualnymi Mistrzostwami Jaworzna Szkół w Tenisie Stołowym.
Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął 𝐏𝐫𝐞𝐳𝐞𝐬 Ś𝐥ą𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 𝐙𝐰𝐢ą𝐳𝐤𝐮 𝐓𝐞𝐧𝐢𝐬𝐚 𝐒𝐭𝐨ł𝐨𝐰𝐞𝐠𝐨 𝐑𝐨𝐛𝐞𝐫𝐭 𝐖𝐢𝐞𝐥𝐠𝐨𝐬𝐳. Do rywalizacji zgłosiło się 60 zawodniczek i zawodników. Dodatkowo poza konkursem rywalizowali samorządowcy.
Najlepsi w poszczególnych kategoriach:
Szkoły Podstawowe klasy od 1-4 dziewczęta i chłopcy:
1. Bruno Bańkowski - SP 13
2. Maja Warzecha - SP 4
3. Pola Wilkosz - SP 20
4. Szymon Chrobak - uczeń SP 11
Szkoły Podstawowe klasy 5-8 dziewczęta:
1.Karolina Baca - SP 19
2.Maja Gałecka - SP 16
3.Maja Warzecha - SP 4
4 miejsce Nikola Banasik - SP 20
Szkoły Podstawowe klasy 5-8 chłopcy:
1.Kacper Zięba - SP 19
2.Wiktor Stróżyński - SP 11
3.Adam Wilkosz - SP 20
4 miejsce Filip Rosa - SP 14
Szkoły Ponadpodstawowe dziewczęta:
1.Malwina Słowik – I LO
2Anna Grubka - ZSP nr 4
3.Nikola Mencner - ZSP nr 4
Szkoły Ponadpodstawowe chłopcy:
1.Marcin Łyp - II LO
2.Adrian Bieniek - ZSP nr 3
3.Marek Gancarczyk - CKZiU TE
4 miejsce Wiktor Zubel - CKZiU TE
Podziękowanie za wsparcie dla: Samorządu Województwa Śląskiego, Południowego Koncernu Węglowego S.A., Gminy Jaworzno, Śląskiego Związku Tenisa Stołowego, Śląskiego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS, Szkoły Podstawowej nr 11 w Jaworznie, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie, FUD-MEN, Firmy MULTICOM, Panom Markowi i Wojciechowi Pieczara„Fornit”, Państwu Janinie i Markowi Banasik - Cukiernia Banasik Ciężkowice, Zastępcy Prezydenta Miasta Jaworzna Łukaszowi Kolarczykowi, Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Jaworznie Michałowi Kirkerowi, Kierownik Referatu Kultury i Sportu Annie Władyga, Mateuszowi Łętowskiemu, „Ventix” sp. z o.o., Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 w Jaworznie Natalii Kamińskiej, Stanisławowi Bigajowi oraz Dominikowi Kasprzykowi. Szczególne słowa uznania należą się: koordynatorowi i trenerowi sekcji tenisa stołowego LKS Ciężkowianka Jaworzno Józefowi Lenartowiczowi, Włodzimierzowi Szczepanikowi oraz wolontariuszom Ewie Bieniek, Annie Grubka, Konradowi Ziębie, Państwu Beacie i Piotrowi Bulga, Radosławowi Madera,zawodnikom sekcji tenisa stołowego LKS "Ciężkowianka" Jaworzno, nauczycielom, rodzicom oraz wszystkim uczestnikom dzięki którym udało się imprezę sprawnie przeprowadzić.






