3 Memoriał Janusza Pieczary
- Janusz Ciołczyk
W 107 rocznicę Odzyskania Niepodległości na Hali Widowiskowo Sportowej MCKIS w Jaworznie rywalizowały drużyny młodzieżowe ze Śląska i Małopolski w ramach 3 Memoriału Janusza Pieczary zasłużonego zawodnika i działacza sportowego, wiceprezesa LKS Ciężkowianka. Wśród orlików najwięcej zwycięstw odnieśli młodzi zawodnicy MKS Trzebinia, LKS Ciężkowianka Jaworzno i GKS Victoria Jaworzno. Z kolei w rywalizacji młodzików na podium stanęły teamy Zagórzanki Zagórze, Młodej Szczaksy Jaworzno i LKS Ciężkowianka Jaworzno.
3 Grand Prix Pieczysk w Tenisie Stołowym
- Janusz Ciołczyk
W sobotę 18 października 2025 roku na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 18 w Jaworznie odbył się Turniej Grand Prix Pieczysk w Tenisie Stołowym. Organizatorzy: LKS”Ciężkowianka” Jaworzno, Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Samorząd Województwa Śląskiego oraz Gmina Jaworzno.
Partnerzy: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Fundacja Orły Sportu, Program Aktywni Lokalnie, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie, „FUD-MEN” spółka komandytowa, „MULTIKOM”, „Symfonia”, Ciastkarnia Janina Banasik.
Po przeszło 8.godzinej rywalizacji w której wzięło łącznie udział 72 zawodników i zawodniczek z Jaworzna, Chrzanowa, Libiąża, Babic, Miechowa, Olkusza, Cieszyna, Alwerni, Wisły, Sosnowca, Lędzin i Katowic w 5 kategoriach wiekowych ( szkoły podstawowe podzielono na kategorie klasy I-IV oraz V-VIII wyłoniono najlepszych.
27. Memoriał Jana Ciołczyka
- Pani Dorota Dusik (zdjęcia)
Autor Filmu: Pani Wanda Ciołczyk
W dniach 23- 24 sierpnia 2025 roku na obiektach LKS „Ciężkowianka” Jaworzno, w ramach obchodów Jubileuszu 75.lecia LKS"Ciężkowianka" Jaworzno, miał miejsce 27. Memoriał Jana Ciołczyka
Wydarzenie było plenerową rodzinną imprezą rekreacyjno-sportowo-zabawową adresowaną do wszystkich pokoleń od przedszkolaków po jesień życia, w szczególności dla rodzin. Składał się z bloku sportowego (zawody piłki nożnej w kilku kategoriach wiekowych), rekreacyjnego (Nordic Walking, wielobój rodzinny) i zabawowego dla najmłodszych. Występy artystyczne zaprezentowali zarówno najmłodsi artyści, jak i ci dojrzali.
"Ciężkowianka" przystąpiła do Programu Aktywni Lokalnie!
- Janusz Ciołczyk
LKS "Ciężkowianka" Jaworzno informuje, że nasz klub otrzymał dofinansowanie w ramach Programu Aktywni Lokalnie, który dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Dziękujemy za wsparcie, które umożliwi nam dalszy rozwój sportowej pasji wśród dzieci i młodzieży podczas zajęć ogólnorozwojowych. Zajęcia odbywają się na obiekcie LKS "Ciężkowianka" Jaworzno oraz na orliku Pieczyska przy Poniatowskiego 18.
Wszystkich chętnych zapraszamy do siedziby klubu oraz do kontaktu telefonicznego 608671427
![]() ![]() |
![]() |
Dofinansowano ze środków budżetu Państwa, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki
Na obozie w Nowej Rudzie
- Foto Piotr Żabicki.
Od wtorku 22 lipca pod opieką Szymona Pieczki, Grzegorza Dryja, Piotra Żabickiego oraz Pawła Bulgi 47 zawodniczek i zawodników drużyn młodzieżowych LKS "Ciężkowianka" Jaworzno przebywa na obozie w Nowej Rudzie w województwie dolnośląskim, powiat kłodzki. Przygotowania do nowego sezonu, szkolenie piłkarskie oraz relaks i zabawa. Poniżej zdjęcia z tego obozu
Spełniamy Sportowe Marzenia 2
- Prezes klubu Janusz Ciołczyk
LKS"Ciężkowianka" Jaworzno realizuje z Samorządem Województwa Śląskiego w okresie od 15 lipca do 17 grudnia 2025 roku zadanie publiczne w dziedzinie upowszechniania kultury fizycznej dzieci i młodzieży w 2025 roku z zakresu szkolenia dzieci i młodzieży pn. Klub "Spełniamy Sportowe Marzenia 2" dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Śląskiego.
Puchar 75-lecia LKS Ciężkowianka
- Foto Jarosław Gałecki i LKS Ciężkowianka
W ramach obchodów Jubileuszu 75 lecia LKS „Ciężkowianka” Jaworzno w sobotę 21 czerwca na stadionie w Ciężkowicach odbył się prawdziwy 10 godzinny piłkarski maraton - Turniej o Puchar 75 lecia LKS Ciężkowianka. W sportowej rywalizacji wzięło udział 10 teamów, prawie 120 zawodniczek i zawodników w wieku od 12 do 69 lat z terenu Śląska i Małopolski. Było to wydarzenie promujące sport i aktywność fizyczną, zdrowie, bezpieczeństwo oraz rodzinną zabawę zorganizowane przez trenerów LKS Ciężkowianka.
Kanonada w Brodłach!
- Piotr Zabicki (FB)
W wyjazdowym meczu chrzanowskiej A-klasy seniorzy Ciężkowianki Jaworzno pokonali w niedzielę 11 maja Zryw Brodła 6:0. Łupem bramkowym podzielili się: Szymon Nowak - 2 bramki, Mateusz Kominiak, Michał Kucharski, Mateusz Chrząścik i Marcin Rzeszutko, po 1 bramce.
Gratulacje dla całej drużyny, zapraszamy wszystkich już w najbliższą środę 14 maja o godzinie 18:00 do Ciężkowic na mecz z MKS Alwernią.
Strona 2 z 11














